Elemental School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Tere tulemast ! Liitu ja saa osa Elemental School'i põnevast elust. :)
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Otsi
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» •_• Chatchatchat ~ 1
Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Emptyby Hazel Dolores Souhler Kolm 10 Juul 2013, 15:41

» Pildiohvrid
Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Emptyby Grace Evans Reede 21 Juun 2013, 16:23

» Grace'i suhted
Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Emptyby Grace Evans Reede 21 Juun 2013, 16:04

» Elena FB album
Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:13

» Lillithi FB album
Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:12

» Rosalie fb
Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:11

» Elena Smith'i FB
Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:09

» Ellie FB album
Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:08

» Iris’e fesar
Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:06

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(12) oli siin foorumil Teis 11 Juun 2013, 09:18
Keywords
SLEEP
Top posters
Lizzie Night
Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel MingiasionLizzie ja Rosalie suhtlus skype teel MingiasionLizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Mingiasion 
Stacy Anne Clarkson
Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel MingiasionLizzie ja Rosalie suhtlus skype teel MingiasionLizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Mingiasion 
Rosalie Carter
Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel MingiasionLizzie ja Rosalie suhtlus skype teel MingiasionLizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Mingiasion 
Erik Parker
Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel MingiasionLizzie ja Rosalie suhtlus skype teel MingiasionLizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Mingiasion 
Victoria Evens
Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel MingiasionLizzie ja Rosalie suhtlus skype teel MingiasionLizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Mingiasion 
Ellie Marie Collins
Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel MingiasionLizzie ja Rosalie suhtlus skype teel MingiasionLizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Mingiasion 
Isabelle Blue
Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel MingiasionLizzie ja Rosalie suhtlus skype teel MingiasionLizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Mingiasion 
Jerry Palmer
Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel MingiasionLizzie ja Rosalie suhtlus skype teel MingiasionLizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Mingiasion 
Liam Clementon
Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel MingiasionLizzie ja Rosalie suhtlus skype teel MingiasionLizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Mingiasion 
Lillith Way
Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel MingiasionLizzie ja Rosalie suhtlus skype teel MingiasionLizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Mingiasion 
Latest topics
» •_• Chatchatchat ~ 1
Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Emptyby Hazel Dolores Souhler Kolm 10 Juul 2013, 15:41

» Pildiohvrid
Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Emptyby Grace Evans Reede 21 Juun 2013, 16:23

» Grace'i suhted
Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Emptyby Grace Evans Reede 21 Juun 2013, 16:04

» Elena FB album
Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:13

» Lillithi FB album
Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:12

» Rosalie fb
Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:11

» Elena Smith'i FB
Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:09

» Ellie FB album
Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:08

» Iris’e fesar
Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:06

Aprill 2024
EsmTeisKolmNeljReedeLaupPüh
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Affiliates
free forum


 

 Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel

Go down 
3 posters
AutorTeade
Lizzie Night
Admin/Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 566
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Rass/Element: Inimene, Energia

Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Empty
PostitaminePealkiri: Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel   Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel EmptyKolm 05 Juun 2013, 21:41

Lizzie logis siis oma skype sisse ning vaatas siis seal olevaid sees olijaid. Ta ohkas ning ootas, et keegi ise rääkima hakkaks kuna tema tavaliselt neid suhtlusi seal ei alusta.


Viimati muutis seda Lizzie Night (Kolm 05 Juun 2013, 21:59). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Rosalie Carter
Professionaal
Rosalie Carter


Postituste arv : 326
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Ros(a,e)
Rass/Element: Vesi

Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel   Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel EmptyKolm 05 Juun 2013, 21:43

Rosalie logis samuti oma skypesse sisse. Ta hakkas mõtlema, mis võiks olla selle tüdruku, kellega nad õpetajate majas enne tuttavaks said, skype'i nimi. Rose katsetas tükk aega nimesid "Lizzie123", "Liz" ja "Energy-Lizzi", kuid mitte ükski polnud õige. Tüdruk jäi käsipõsakil istuma ning siis tal tuli mõte - küsiks talt facebookis?
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Admin/Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 566
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Rass/Element: Inimene, Energia

Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel   Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel EmptyKolm 05 Juun 2013, 21:47

Lizzie oli vahepeal ka fb'isse sisse loginud ning vaatas niisama seal ringi. Ta mõtles, et otsiks seal mõne täna tuttavaks saanud inimese üles ja küsiks neilt skype või siis muud, et saaks ka väljaspool fb'id suhelda interneti teel.
Tagasi üles Go down
Rosalie Carter
Professionaal
Rosalie Carter


Postituste arv : 326
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Ros(a,e)
Rass/Element: Vesi

Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel   Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel EmptyKolm 05 Juun 2013, 21:48

Rosalie märkas, et tüdruk oligi sees. Ta rõõmustas ning alustas vestlust tavapäraselt.

Rosalie Carter: Tsau. Smile
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Admin/Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 566
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Rass/Element: Inimene, Energia

Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel   Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel EmptyKolm 05 Juun 2013, 21:50

Lizzie märkas, et keegi hakkas temaga facebookis suhtlema. Ta siis avas selle vestluse ning luges siis. Üsna pea vastas ka.

Lizzie Night: Heya!
Tagasi üles Go down
Rosalie Carter
Professionaal
Rosalie Carter


Postituste arv : 326
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Ros(a,e)
Rass/Element: Vesi

Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel   Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel EmptyKolm 05 Juun 2013, 21:52

Rosalie Carter: Tahtsin küsida, mis su skype on? Smile
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Admin/Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 566
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Rass/Element: Inimene, Energia

Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel   Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel EmptyKolm 05 Juun 2013, 21:54

Lizzie Night: See on Lizzie E. N. - Võid lisada loomulikult siis. Mis on muidu sinu oma?
Tagasi üles Go down
Rosalie Carter
Professionaal
Rosalie Carter


Postituste arv : 326
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Ros(a,e)
Rass/Element: Vesi

Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel   Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel EmptyKolm 05 Juun 2013, 21:56

Rosalie Carter: Rosaew. Ära küsi. Very Happy Lisan su sõbraks. Kas sa tulid õpade majast muidu kohe pärast mind ära?

OT: See fb vestlus praegu tglt xd
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Admin/Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 566
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Rass/Element: Inimene, Energia

Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel   Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel EmptyKolm 05 Juun 2013, 22:00

OT: Ma tean Very Happy

Lizzie Night: Olgu ma ei küsi. Very Happy Olgu lisa. Very Happy Muidu tulin jaa, seal ei olnud eriti midagi enam väga teha.
Tagasi üles Go down
Rosalie Carter
Professionaal
Rosalie Carter


Postituste arv : 326
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Ros(a,e)
Rass/Element: Vesi

Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel   Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel EmptyKolm 05 Juun 2013, 22:07

Rosalie Carter: Oleks vaja nende fb-d või midagi. Tahaks küsida, mis pärast sai siis, jäid õpsidele vahele või ei. Very Happy Aga dvj, räägib skypes edasi siis. Wink
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Admin/Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 566
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Rass/Element: Inimene, Energia

Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel   Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel EmptyKolm 05 Juun 2013, 22:09

Lizzie Night: Ma tean nende fb'sid pmt. aga neid pole hetkel sees. Ega tahaks ka seda teada. Dvj. räägime seal edasipidi.
Tagasi üles Go down
Rosalie Carter
Professionaal
Rosalie Carter


Postituste arv : 326
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Ros(a,e)
Rass/Element: Vesi

Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel   Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel EmptyKolm 05 Juun 2013, 22:11

Rosa: Sa tead nende fb-sid? Jaga. Very Happy
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Admin/Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 566
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Rass/Element: Inimene, Energia

Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel   Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel EmptyKolm 05 Juun 2013, 22:23

Lizzie E. N.: Isabelle - Isabelle Blue, leidisin selle ise. Eriku oma ma ei mälla peast hetkel.... hiljem ütlen kui meeldi tulbe. Ei viitis fb'isse tagasi ronida.
Tagasi üles Go down
Rosalie Carter
Professionaal
Rosalie Carter


Postituste arv : 326
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Ros(a,e)
Rass/Element: Vesi

Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel   Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel EmptyNelj 06 Juun 2013, 06:27

Rosa: Thx. Very Happy Mis elementi sa õppima hakkad?
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Admin/Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 566
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Rass/Element: Inimene, Energia

Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel   Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel EmptyNelj 06 Juun 2013, 07:21

Lizzie E. N.: Erikul ilmselt olo Erik P. Mina olen energia seega kõiki elemente.
Tagasi üles Go down
Rosalie Carter
Professionaal
Rosalie Carter


Postituste arv : 326
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Ros(a,e)
Rass/Element: Vesi

Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel   Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel EmptyNelj 06 Juun 2013, 08:01

Rosa: Eks ma lisan siis neid pärast sõbraks. Very Happy Wow, sul täiega veab ju. Ma nii laavin äikest, tuled mulle mõnikord akna taha seda tekitama. Very Happy Mul endal on vesi muidu. :3
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Admin/Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 566
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Rass/Element: Inimene, Energia

Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel   Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel EmptyNelj 06 Juun 2013, 12:15

Lizzie E. N. : Ahjaa Erik'ulpeaks olema Erik P. Very Happy Nojh, seda kõike oli keeruline selgeks saada. Very Happy Aga ma võin juu tulla kunagi kui aega on. xD Vesi on ka hea element, suht sageli kasulik ka. Very Happy Mis nr. toas sa elad muidu?
Tagasi üles Go down
Jerry Palmer
Algaja
Jerry Palmer


Postituste arv : 174
Join date : 05/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 19
Hüüdnimed: Hiir, Mouse
Rass/Element: Maa

Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel   Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel EmptyNelj 06 Juun 2013, 17:01

Rosa: Ma olen toas nr 10, koos Victoriaga, aka tüdrukuga, keda ma isegi kunagi näinud pole. Very Happy Ja sina?
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Admin/Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 566
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Rass/Element: Inimene, Energia

Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel   Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel EmptyNelj 06 Juun 2013, 17:11

Lizzie E. N. muutis oma nime Skype's Liz.

Liz: Ma elan toas nr. 4. koos Amy'ga. Vähemalt ma olen oma korterikaaslasega juba kohtunud. Sa mõtled Victoria Evens'it jh? Kui jaa siis ma tean teda, me oleme sõbrad. Very Happy
Tagasi üles Go down
Jerry Palmer
Algaja
Jerry Palmer


Postituste arv : 174
Join date : 05/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 19
Hüüdnimed: Hiir, Mouse
Rass/Element: Maa

Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel   Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel EmptyNelj 06 Juun 2013, 17:12

Rosa: Mul ei ole õrna aimugi tegelikult, mis ta perekonnanimi on. Very Happy Vist jah. Tegelikult ma ei ole enda korterit isegi näinud veel, seestpoolt ma mõtlen. Very Happy
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Admin/Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 566
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Rass/Element: Inimene, Energia

Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel   Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel EmptyNelj 06 Juun 2013, 17:28

Liz: Wow! Ma ka tegelt pole veel. Very Happy Peaks minema, Very Happy
Tagasi üles Go down
Rosalie Carter
Professionaal
Rosalie Carter


Postituste arv : 326
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Ros(a,e)
Rass/Element: Vesi

Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel   Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel EmptyNelj 06 Juun 2013, 17:34

Rosa: Sama siin. Eks siis räägib mõni teine kord? Very Happy
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Admin/Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 566
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Rass/Element: Inimene, Energia

Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel   Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel EmptyNelj 06 Juun 2013, 17:40

Liz: Olgu teeb nii. Sau siis praeguseks.
Tagasi üles Go down
Rosalie Carter
Professionaal
Rosalie Carter


Postituste arv : 326
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Ros(a,e)
Rass/Element: Vesi

Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel   Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel EmptyNelj 06 Juun 2013, 17:44

Rosa: Tsau. Smile

Kontakt Rosa logis välja.
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Admin/Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 566
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Rass/Element: Inimene, Energia

Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel   Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel EmptyNelj 06 Juun 2013, 17:52

Kontakt Liz logis välja.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel   Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel Empty

Tagasi üles Go down
 
Lizzie ja Rosalie suhtlus skype teel
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Rosalie fb
» Rosalie suhted
» Rosalie Carter
» Rosalie & Jerry teemad
» Amy & Lizzie korter

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Elemental School :: Muu :: Rollikas suhtlemine-
Hüppa: