Elemental School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Tere tulemast ! Liitu ja saa osa Elemental School'i põnevast elust. :)
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Otsi
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» •_• Chatchatchat ~ 1
Võililleneiu Emptyby Hazel Dolores Souhler Kolm 10 Juul 2013, 15:41

» Pildiohvrid
Võililleneiu Emptyby Grace Evans Reede 21 Juun 2013, 16:23

» Grace'i suhted
Võililleneiu Emptyby Grace Evans Reede 21 Juun 2013, 16:04

» Elena FB album
Võililleneiu Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:13

» Lillithi FB album
Võililleneiu Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:12

» Rosalie fb
Võililleneiu Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:11

» Elena Smith'i FB
Võililleneiu Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:09

» Ellie FB album
Võililleneiu Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:08

» Iris’e fesar
Võililleneiu Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:06

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(12) oli siin foorumil Teis 11 Juun 2013, 09:18
Keywords
SLEEP
Top posters
Lizzie Night
Võililleneiu MingiasionVõililleneiu MingiasionVõililleneiu Mingiasion 
Stacy Anne Clarkson
Võililleneiu MingiasionVõililleneiu MingiasionVõililleneiu Mingiasion 
Rosalie Carter
Võililleneiu MingiasionVõililleneiu MingiasionVõililleneiu Mingiasion 
Erik Parker
Võililleneiu MingiasionVõililleneiu MingiasionVõililleneiu Mingiasion 
Victoria Evens
Võililleneiu MingiasionVõililleneiu MingiasionVõililleneiu Mingiasion 
Ellie Marie Collins
Võililleneiu MingiasionVõililleneiu MingiasionVõililleneiu Mingiasion 
Isabelle Blue
Võililleneiu MingiasionVõililleneiu MingiasionVõililleneiu Mingiasion 
Jerry Palmer
Võililleneiu MingiasionVõililleneiu MingiasionVõililleneiu Mingiasion 
Liam Clementon
Võililleneiu MingiasionVõililleneiu MingiasionVõililleneiu Mingiasion 
Lillith Way
Võililleneiu MingiasionVõililleneiu MingiasionVõililleneiu Mingiasion 
Latest topics
» •_• Chatchatchat ~ 1
Võililleneiu Emptyby Hazel Dolores Souhler Kolm 10 Juul 2013, 15:41

» Pildiohvrid
Võililleneiu Emptyby Grace Evans Reede 21 Juun 2013, 16:23

» Grace'i suhted
Võililleneiu Emptyby Grace Evans Reede 21 Juun 2013, 16:04

» Elena FB album
Võililleneiu Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:13

» Lillithi FB album
Võililleneiu Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:12

» Rosalie fb
Võililleneiu Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:11

» Elena Smith'i FB
Võililleneiu Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:09

» Ellie FB album
Võililleneiu Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:08

» Iris’e fesar
Võililleneiu Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:06

Mai 2024
EsmTeisKolmNeljReedeLaupPüh
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Affiliates
free forum


 

 Võililleneiu

Go down 
3 posters
AutorTeade
Isabelle Blue
Algaja
Isabelle Blue


Postituste arv : 210
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 16
Hüüdnimed: Belle
Rass/Element: Vesi

Võililleneiu Empty
PostitaminePealkiri: Võililleneiu   Võililleneiu EmptyReede 07 Juun 2013, 14:32

Belle istus võilillede keskel ja tinistas oma kitarri. Kui tüdruk sellest tüdines, pani ta kitarri enda kõrvale maha ja hakkas endale võililledest pärga punuma.

OT: Lilith

OT2: Pealkirja ei maksa tähele panna Very Happy
Tagasi üles Go down
Lillith Way
Algaja
Lillith Way


Postituste arv : 137
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 17
Hüüdnimed: Li, Lilli
Rass/Element: Õhk

Võililleneiu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võililleneiu   Võililleneiu EmptyReede 07 Juun 2013, 14:35

Lillith tuli samuti lagendikule. Ta nägi eemal tüdrukut, läks natuke lähemale ja tundis ta ära. Lilli oli tüdrukut mitu korda kooli peal näinud, aga nime ei suutnud ta mäletada. "Hei," sõnas ta tüdrukule veidi häbelikult. "Ma olen Lillith Way, hüüda võid Lilli. Ja ma võin vanduda, et olen sind koolis näinud," lisas ta siis ja istus maha. Ta lootis, et ei ole liiga pealetükkiv.
Tagasi üles Go down
Isabelle Blue
Algaja
Isabelle Blue


Postituste arv : 210
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 16
Hüüdnimed: Belle
Rass/Element: Vesi

Võililleneiu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võililleneiu   Võililleneiu EmptyReede 07 Juun 2013, 14:40

"Hei," lausus Belle naeratades. "Isabelle, võid Belleks kutsuda. Ja täitsa võimalik, et sa oled mind kooli peal näinud." Belle sai oma pärja valmis ja pani selle endale pähe. "Tahad ma teen sulle ka ühe?" küsis ta Lillilt naeratades.
Tagasi üles Go down
Lillith Way
Algaja
Lillith Way


Postituste arv : 137
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 17
Hüüdnimed: Li, Lilli
Rass/Element: Õhk

Võililleneiu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võililleneiu   Võililleneiu EmptyReede 07 Juun 2013, 14:44

"Japp. Ma vist ise ei oskagi. Pole kunagi proovinud," tunnistas Lilli. Ta tundis end nii vabalt, justkui oleksid nad Bellega juba ammu sõbrad olnud. Lilli muigas selle mõtte peale.
Tagasi üles Go down
Isabelle Blue
Algaja
Isabelle Blue


Postituste arv : 210
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 16
Hüüdnimed: Belle
Rass/Element: Vesi

Võililleneiu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võililleneiu   Võililleneiu EmptyReede 07 Juun 2013, 14:54

Belle punus siis veel ühe pärja ja pani selle Lillile pähe. "Nüüd oleme me mõlemad võililleneiud," naeris tüdruk. Ka tema tundis ennast Lilliga rääkides vabalt. "Tead, mis mõte mul tuli," lausus ta siis. "Siin lähedal asub üks talu, kus kasvatatakse lehmi. Teeme veel pärgasid ja paneme need lehmadele pähe. Ei tea, mis nägu perenaine teeb, kui ta järgmisel hommikul neid lüpsma läheb." Belle muigas oma mõtte üle.
Tagasi üles Go down
Lillith Way
Algaja
Lillith Way


Postituste arv : 137
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 17
Hüüdnimed: Li, Lilli
Rass/Element: Õhk

Võililleneiu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võililleneiu   Võililleneiu EmptyReede 07 Juun 2013, 15:04

"Haha," naeris Lilli. "Muide.. See on ju super-hea mõte. Ma pole ammu midagi lahedat teinud," ütles Lilli naeratades. Ta oli endale päris laheda sõbra saanud.
Tagasi üles Go down
Isabelle Blue
Algaja
Isabelle Blue


Postituste arv : 210
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 16
Hüüdnimed: Belle
Rass/Element: Vesi

Võililleneiu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võililleneiu   Võililleneiu EmptyReede 07 Juun 2013, 15:17

"Mina ka mitte," vastas Belle samuti naeratades. "Ega see pärja punumine pole just teab mis raketiteadus." Tüdruk näitas Lillile, kuidas pärga punuda. "Noh, on ju lihtne? Proovi nüüd ise ka, sul tuleb kindlasti hästi välja," lausus Belle ja jätkas ise selle pärja punumist, mille peal ta oli Lillile ette näidanud, mida ta tegema peab.
Tagasi üles Go down
Lillith Way
Algaja
Lillith Way


Postituste arv : 137
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 17
Hüüdnimed: Li, Lilli
Rass/Element: Õhk

Võililleneiu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võililleneiu   Võililleneiu EmptyReede 07 Juun 2013, 15:19

Lilli jälgis hoolikalt ja üritas siis. "Eks vist jah," pomises ta. Tüdruk sai isegi natuke hakkama, kuid pärg tuli natuke imelik. "Okei, siinkohal võib kindlasti öelda, et harjutamine teeb meistriks," sõnas Lillith muigega.
Tagasi üles Go down
Isabelle Blue
Algaja
Isabelle Blue


Postituste arv : 210
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 16
Hüüdnimed: Belle
Rass/Element: Vesi

Võililleneiu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võililleneiu   Võililleneiu EmptyReede 07 Juun 2013, 15:26

"Ega lehmad nüüd nii valivad ka ei ole," naeris Belle. Tal oli juba 6 pärga tehtud. "Teeme veel mõned ja siis vast aitab kah juba. Ega neid lehmi seal nii palju ka ei ole, ma arvan."
Tagasi üles Go down
Lillith Way
Algaja
Lillith Way


Postituste arv : 137
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 17
Hüüdnimed: Li, Lilli
Rass/Element: Õhk

Võililleneiu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võililleneiu   Võililleneiu EmptyReede 07 Juun 2013, 15:28

"Mhmhmhm," nõustus Lilli ja hakkas uut punuma. Ta vaatas, et Bellel oli juba nii palju pärgi tehtud. "Sa oled kiire," lisas ta muigega.
Tagasi üles Go down
Isabelle Blue
Algaja
Isabelle Blue


Postituste arv : 210
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 16
Hüüdnimed: Belle
Rass/Element: Vesi

Võililleneiu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võililleneiu   Võililleneiu EmptyReede 07 Juun 2013, 15:44

"Ma olen lihtsalt juba nii palju pärgi pununud, et liigutused on mulle juba kätte jäänud. Ma tegelen üldse väga palju käsitööga," lausus Belle. Peagi oli neil 10 pärga koos. "Sellest peaks piisama," arvas tüdruk end püsti ajades. Ta võttis pärjad enda kätte ning nad asusid talu poole teele. "Äkki räägid mulle pisut endast?"
Tagasi üles Go down
Lillith Way
Algaja
Lillith Way


Postituste arv : 137
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 17
Hüüdnimed: Li, Lilli
Rass/Element: Õhk

Võililleneiu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võililleneiu   Võililleneiu EmptyReede 07 Juun 2013, 15:49

"Aga muidugi," ütles Lilli ja naeratas. "Ma armastan hobuseid, olen pikka aega ratsutamas käinud. Ma valdan õhu elemeti. Ee... Mul on kaks koera. Ühe nimi on Zilly ja teine on Elenor, aga sa vist juba facebooki pildil nägid. Ma.. Mulle meeldivad uued sõbrad. Räägi endast ka," sõnas Li ja tema näol püsis naeratus.
Tagasi üles Go down
Isabelle Blue
Algaja
Isabelle Blue


Postituste arv : 210
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 16
Hüüdnimed: Belle
Rass/Element: Vesi

Võililleneiu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võililleneiu   Võililleneiu EmptyReede 07 Juun 2013, 16:02

"Ma olen 16-aastane ja valdan vee-elementi. Mulle meeldib väga fotograafiaga tegeleda, joonistada ja käsitööga tegeleda. Ma lausa jumaldan kasse, mul endalgi on üks Kurri-nimeline, temast on mul ka facebook'is paar pilti..." rääkis Belle, kuni nad taluni jõudsid.
"Katsume nüüd vaikselt olla, kuna keegi võib kodus olla." Tüdruk hiilis ettevaatlikult laudani, aga lauda uksel oli tabalukk ees. "On sul juukseklambrit või midagi? Ehk õnnestub mul see lahti muukida."
Tagasi üles Go down
Lillith Way
Algaja
Lillith Way


Postituste arv : 137
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 17
Hüüdnimed: Li, Lilli
Rass/Element: Õhk

Võililleneiu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võililleneiu   Võililleneiu EmptyReede 07 Juun 2013, 16:11

Lillith noogutas ja siis noogutas veel. Ta võttis juustest (mis olid krunnis) juukseklambri ja juuksed vajusid lahtiseks, kuid Lillil ei olnud sellest midagi. "Palun," ütles ta ulatades Bellale juukseklambrit.
Tagasi üles Go down
Isabelle Blue
Algaja
Isabelle Blue


Postituste arv : 210
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 16
Hüüdnimed: Belle
Rass/Element: Vesi

Võililleneiu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võililleneiu   Võililleneiu EmptyReede 07 Juun 2013, 16:35

Belle võttis juukseklambri enda kätte ja surkis sellega natuke lukuaugus, mispeale lukk peagi lahti kargas. Tüdruk lükkas lauda ukse lahti, ulatas pooled pärjad Lillile ja ülejäänud jättis endale ning hakkas neid lehmadele pähe panema, kes selle peale vaid natuke ammuusid. Kokku oligi täpselt 10 lehma, nii et keegi ei jäänud pärjast ilma ja ühtki pärga ei jäänud ka üle. "Laseme nüüd jalga, enne kui keegi tuleb," lausus Belle ja nad jooksid laudast minema. Aga neile tuli vastu talu perenaine, kes ilmselt oligi teel lehmi lüpsma. "Kes teie veel olete ja mida te minu maa peal teete!?" käratas naine. "Jookseme!" sosistas Belle Lillile ja nad pistsid jooksu. Kuna perenaine oli üpris pontsakas, õnnestus tüdrukutel ta peagi maha raputada. "Whew, see oli küll napikas," lausus Belle hingeldades, kui nad olid talust ohutus kauguses.
Tagasi üles Go down
Lillith Way
Algaja
Lillith Way


Postituste arv : 137
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 17
Hüüdnimed: Li, Lilli
Rass/Element: Õhk

Võililleneiu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võililleneiu   Võililleneiu EmptyReede 07 Juun 2013, 20:50

Kui nad perenaist nägid, ehmatas Lilli täiega ära. Nad jooksid nii kiirelt ja Li olin rõõmus, et naise eest pääsesid. "Jahhhh," nõustus Lilli samuti hingeldades. "Muide, parem oleks siit veel kaugemale kaduda, see naine saab ju aru, et meie need pärjad pähe panime, või mis?" Lillil oli naljatuju tagasi tulnud ja nad hakkasid vaikselt jalutades edasi minema. "Aga see oli päris äge," lisas ta lõpuks muigega.
Tagasi üles Go down
Isabelle Blue
Algaja
Isabelle Blue


Postituste arv : 210
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 16
Hüüdnimed: Belle
Rass/Element: Vesi

Võililleneiu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võililleneiu   Võililleneiu EmptyLaup 08 Juun 2013, 19:22

"Nõus, aga see jooksmine väsitas ära," lausus Belle. "Kuigi samas ma arvan, et asi oli seda väärt." Belle naeris. "Lehmad olid nende pärgade üle kindlasti väga õnnelikud."
Tagasi üles Go down
Lillith Way
Algaja
Lillith Way


Postituste arv : 137
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 17
Hüüdnimed: Li, Lilli
Rass/Element: Õhk

Võililleneiu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võililleneiu   Võililleneiu EmptyPüh 09 Juun 2013, 09:35

"Jap, erinevalt perenaisest," nõustus Lilli. "Niisiis, mis me edasi teeme?" küsis ta laia naeratusega.
Tagasi üles Go down
Isabelle Blue
Algaja
Isabelle Blue


Postituste arv : 210
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 16
Hüüdnimed: Belle
Rass/Element: Vesi

Võililleneiu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võililleneiu   Võililleneiu EmptyEsm 10 Juun 2013, 06:33

"Me võiks midagi oma elemendiga teha, näiteks minna tagasi sinna tallu ja seal natuke nalja teha. Ma olen küll veel algaja, aga vahet pole ju," lausus Belle. "Mis element sa oled muidu üldse?"
Tagasi üles Go down
Lillith Way
Algaja
Lillith Way


Postituste arv : 137
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 17
Hüüdnimed: Li, Lilli
Rass/Element: Õhk

Võililleneiu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võililleneiu   Võililleneiu EmptyEsm 10 Juun 2013, 16:29

"Ma olen õhk ja ma olen samut algaja," sõnas Lilli. "Ja sina? Muidu see on hea mõte." Lilli naeratas.
Tagasi üles Go down
Erik Parker
Edasijõudnu
Erik Parker


Postituste arv : 304
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Erik, Eku, Ekku
Rass/Element: Inimene, tuli

Võililleneiu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võililleneiu   Võililleneiu EmptyEsm 10 Juun 2013, 16:30

OT: Sa võiksid millalgi kaubamaja teemale ka vastata. Ootan juba ammuammu vastust.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Võililleneiu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võililleneiu   Võililleneiu Empty

Tagasi üles Go down
 
Võililleneiu
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Elemental School :: Koolialast kaugemal :: Lagendik-
Hüppa: