Elemental School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Tere tulemast ! Liitu ja saa osa Elemental School'i põnevast elust. :)
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Otsi
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» •_• Chatchatchat ~ 1
I have something to tell you .... Emptyby Hazel Dolores Souhler Kolm 10 Juul 2013, 15:41

» Pildiohvrid
I have something to tell you .... Emptyby Grace Evans Reede 21 Juun 2013, 16:23

» Grace'i suhted
I have something to tell you .... Emptyby Grace Evans Reede 21 Juun 2013, 16:04

» Elena FB album
I have something to tell you .... Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:13

» Lillithi FB album
I have something to tell you .... Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:12

» Rosalie fb
I have something to tell you .... Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:11

» Elena Smith'i FB
I have something to tell you .... Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:09

» Ellie FB album
I have something to tell you .... Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:08

» Iris’e fesar
I have something to tell you .... Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:06

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(12) oli siin foorumil Teis 11 Juun 2013, 09:18
Keywords
SLEEP
Top posters
Lizzie Night
I have something to tell you .... MingiasionI have something to tell you .... MingiasionI have something to tell you .... Mingiasion 
Stacy Anne Clarkson
I have something to tell you .... MingiasionI have something to tell you .... MingiasionI have something to tell you .... Mingiasion 
Rosalie Carter
I have something to tell you .... MingiasionI have something to tell you .... MingiasionI have something to tell you .... Mingiasion 
Erik Parker
I have something to tell you .... MingiasionI have something to tell you .... MingiasionI have something to tell you .... Mingiasion 
Victoria Evens
I have something to tell you .... MingiasionI have something to tell you .... MingiasionI have something to tell you .... Mingiasion 
Ellie Marie Collins
I have something to tell you .... MingiasionI have something to tell you .... MingiasionI have something to tell you .... Mingiasion 
Isabelle Blue
I have something to tell you .... MingiasionI have something to tell you .... MingiasionI have something to tell you .... Mingiasion 
Jerry Palmer
I have something to tell you .... MingiasionI have something to tell you .... MingiasionI have something to tell you .... Mingiasion 
Liam Clementon
I have something to tell you .... MingiasionI have something to tell you .... MingiasionI have something to tell you .... Mingiasion 
Lillith Way
I have something to tell you .... MingiasionI have something to tell you .... MingiasionI have something to tell you .... Mingiasion 
Latest topics
» •_• Chatchatchat ~ 1
I have something to tell you .... Emptyby Hazel Dolores Souhler Kolm 10 Juul 2013, 15:41

» Pildiohvrid
I have something to tell you .... Emptyby Grace Evans Reede 21 Juun 2013, 16:23

» Grace'i suhted
I have something to tell you .... Emptyby Grace Evans Reede 21 Juun 2013, 16:04

» Elena FB album
I have something to tell you .... Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:13

» Lillithi FB album
I have something to tell you .... Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:12

» Rosalie fb
I have something to tell you .... Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:11

» Elena Smith'i FB
I have something to tell you .... Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:09

» Ellie FB album
I have something to tell you .... Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:08

» Iris’e fesar
I have something to tell you .... Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:06

Mai 2024
EsmTeisKolmNeljReedeLaupPüh
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Affiliates
free forum


 

 I have something to tell you ....

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Liam Clementon
Algaja
Liam Clementon


Postituste arv : 162
Join date : 05/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 17.
Hüüdnimed: -
Rass/Element: Maa

I have something to tell you .... Empty
PostitaminePealkiri: I have something to tell you ....   I have something to tell you .... EmptyTeis 11 Juun 2013, 16:06

Kell sai viie minuti pärast seitse. Liam kõndis rannas edasi ja tagasi. Ta tahtis kõik välja rääkida Stacy'le, mis Liam'il tema vastu on, aga ennem pidi Liam teadma, ega Stacy'l juba kedagi välja valitud pole. Nii ta ootas siis närviliselt Stacy't seal rannas.


OT:
Spoiler:
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

I have something to tell you .... Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have something to tell you ....   I have something to tell you .... EmptyTeis 11 Juun 2013, 16:15

Stacy sammus aeglaselt mööda vee äärt sinna poole, kus nad Liamiga kokku pidid saama. Tüdruk oli juba mitu korda suutnud ümber mõelda ja hakanud tagasi kõndima. Lõpuks hingas ta sügavalt sisse ja välja, võttis julguse kokku ning kõndis kohtumispaika. Kui ta eemal Liamit silmas, jäi tüdruk seisma. Minna või mitte mõtles ta.
Tagasi üles Go down
Liam Clementon
Algaja
Liam Clementon


Postituste arv : 162
Join date : 05/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 17.
Hüüdnimed: -
Rass/Element: Maa

I have something to tell you .... Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have something to tell you ....   I have something to tell you .... EmptyTeis 11 Juun 2013, 16:43

Liam vaatas uuesti kella. Kell oli seitse nüüd. Ta vaatas ringi ja nägi Stacy't eemal ''Stacy!'' hüüdis Liam ja kõndis kiirkõnnil temani.
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

I have something to tell you .... Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have something to tell you ....   I have something to tell you .... EmptyTeis 11 Juun 2013, 16:46

Stacy hakkas juba ümber pöörama ja minema kõndima kui kuulis, et poiss teda hüüdis. Fakk! mõtles ta ning pööras ennast poisi poole. "Ee.. Tsau," kogeles tüdruk ning vaatas maha.
Tagasi üles Go down
Liam Clementon
Algaja
Liam Clementon


Postituste arv : 162
Join date : 05/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 17.
Hüüdnimed: -
Rass/Element: Maa

I have something to tell you .... Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have something to tell you ....   I have something to tell you .... EmptyTeis 11 Juun 2013, 16:48

Liam jõudis Stacy'ni ja vaatas talle murelikult otsa ''Mis juhtus?'' küsis Liam talt uuesti ''Palun räägi.''
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

I have something to tell you .... Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have something to tell you ....   I have something to tell you .... EmptyTeis 11 Juun 2013, 16:53

"Ah, mis? Ei ole midagi ju," naeratas Stacy. Viimasel ajal kõikusid tüdruku tujud päris tihti ühest äärmusest teise ja selle põhjust tüdruk ei teadnud. Tüdruk hakkas vaikselt mööda vee äärt edasi liikuma. Ta oli paljajalu ning aegajalt paitasid väikesed lained, mis randa loksusid tüdruku paljaid varbaid.
Tagasi üles Go down
Liam Clementon
Algaja
Liam Clementon


Postituste arv : 162
Join date : 05/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 17.
Hüüdnimed: -
Rass/Element: Maa

I have something to tell you .... Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have something to tell you ....   I have something to tell you .... EmptyTeis 11 Juun 2013, 16:56

''Miks sa tunnis nii kurb olid?'' küsis Liam ja kõndis Stacy kõrval.
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

I have something to tell you .... Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have something to tell you ....   I have something to tell you .... EmptyTeis 11 Juun 2013, 16:57

"Ma ei olnud kurb. Lihtsalt natuke väsinud," vastas Stacy. Oli see tõesti nii hästi näha seal tunnis? "Tõsiselt ka, kõik on korras. Sa ei pea minu pärast muretsema."
Tagasi üles Go down
Liam Clementon
Algaja
Liam Clementon


Postituste arv : 162
Join date : 05/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 17.
Hüüdnimed: -
Rass/Element: Maa

I have something to tell you .... Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have something to tell you ....   I have something to tell you .... EmptyTeis 11 Juun 2013, 17:03

Liam naeratas siis. Ta hakkas juba Stacy't uskuma ''Kas ma võin küsida. Ega sul Erik Parker'iga mingit teemat pole?'' ta mõtles nagu sebimist vms.
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

I have something to tell you .... Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have something to tell you ....   I have something to tell you .... EmptyTeis 11 Juun 2013, 17:11

Stacy muigas selle küsimuse peale. "Miks see sind nii väga huvitab?" vastas ta küsimusele küsimusega. Muie ei kadunud tüdruku näolt kusagile.
Tagasi üles Go down
Liam Clementon
Algaja
Liam Clementon


Postituste arv : 162
Join date : 05/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 17.
Hüüdnimed: -
Rass/Element: Maa

I have something to tell you .... Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have something to tell you ....   I have something to tell you .... EmptyTeis 11 Juun 2013, 17:12

Liam naeratas Stacy reaktsiooni peale ja võttis Stacy kätest kinni, seistes ta ette ''Sest .... sa meeldid mulle.'' ta ei pööranud enda pilku Stacy näolt ära.
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

I have something to tell you .... Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have something to tell you ....   I have something to tell you .... EmptyTeis 11 Juun 2013, 17:19

Stacy seisatas äkitselt kui kuulis poisi ülestunnistust?! Misasja? See ei saa ju tõsi olla või saab? Mitte keegi polnud mitte kunagi Annile öelnud ,et ta kellelegi meeldib. Tüdruk ei osanud kuidagi reageerida. Stace ohkas ning istus liivale. Ta ei osanud endiselt kuidagi reageerida veelvähem ei teadnud tüdruk mida vastata. Niisiis põrnitses ta lihtsalt vett.
Tagasi üles Go down
Liam Clementon
Algaja
Liam Clementon


Postituste arv : 162
Join date : 05/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 17.
Hüüdnimed: -
Rass/Element: Maa

I have something to tell you .... Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have something to tell you ....   I have something to tell you .... EmptyTeis 11 Juun 2013, 17:21

''Kindel, et sul mingi poisiga mingit teemat pole? Ma ei tahtnud seda olukorda eriti kahtlaseks ajada.'' ütles Liam jälle murelikult ja kükitas Stacy ette.
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

I have something to tell you .... Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have something to tell you ....   I have something to tell you .... EmptyTeis 11 Juun 2013, 17:30

"Enda teada mul küll kellegagi mingit teemat ei ole." ütles Stacy, võttis peotäie liiva ning viskas selle eemale. "Veel ei ole," lisas ta vaikselt juurde. "Liam.." alustas Stacy kuid peatus siis hetkeks. "See tuli natuke ootamatult praegu," jätkas ta siis , mida ta öelda tahtis ja naeris natuke. Ta lihtsalt ei osanud selliste olukordadega midagi peale hakata. Stacy tunded olid kõik segi paisatud. Ta ei teadnud mida ta tundis. Viha? Kurbust? Rõõmu? Oli tal hea meel? Kõik oli lihtsalt sassis. Stacy oli viimasel ajal kohtunud nii paljude super toredate inimestega ja ta ei tahtnud kellegagi midagi ära rikkuda.
Tagasi üles Go down
Liam Clementon
Algaja
Liam Clementon


Postituste arv : 162
Join date : 05/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 17.
Hüüdnimed: -
Rass/Element: Maa

I have something to tell you .... Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have something to tell you ....   I have something to tell you .... EmptyTeis 11 Juun 2013, 17:38

''Ma tean, et see tuli. Aga kui ma sind esimest korda seal purskkaevu ääres nägin, sa olid uskumatu. Lihtsalt nagu ... ma pole kunagi sinusugust tüdrukut kohanud. Sinus on midagi erilist.'' ütles Liam ausalt ja vaatas Stacy'le silma.
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

I have something to tell you .... Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have something to tell you ....   I have something to tell you .... EmptyTeis 11 Juun 2013, 18:44

Stacy ohkas. "Minus ja midagi erilist?" küsis ta kulme kergitades. Mis minus siis nii erilist on.. Mõttetult igav ja tavaline olen ju mõtles ta. Stace ei suutnud Liamile otsa vaadata. Stacy teadis, et selle kohtumisega on midagi veidrat lahti, aga teada saada, et ta meeldib Liamile... See oli küll ootamatu.
Tagasi üles Go down
Liam Clementon
Algaja
Liam Clementon


Postituste arv : 162
Join date : 05/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 17.
Hüüdnimed: -
Rass/Element: Maa

I have something to tell you .... Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have something to tell you ....   I have something to tell you .... EmptyTeis 11 Juun 2013, 19:40

''Ma ei tea mis see on. Midagi on sinus, mis meeldib mulle.'' Liam kehitas õlgu ja hoidis uuesti Stacy kätest kinni ''Aga nagu ma aru saan, ei ole sa veel enda tunnetes kindel?''
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

I have something to tell you .... Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have something to tell you ....   I have something to tell you .... EmptyTeis 11 Juun 2013, 19:46

Stacy toetas oma lõua põlvedele ja tõi kuuldavale ohke. "Ma tõesti ei tea." lausus ta vaikselt. Viimasel ajal on nii palju juhtunud. Kogu see pidu ning selle tagajärjed, mis lihvimist vajavad. Kool.
Tagasi üles Go down
Liam Clementon
Algaja
Liam Clementon


Postituste arv : 162
Join date : 05/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 17.
Hüüdnimed: -
Rass/Element: Maa

I have something to tell you .... Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have something to tell you ....   I have something to tell you .... EmptyTeis 11 Juun 2013, 19:49

OT: How can you not know? Its fricking Liam Payne! .... Very Happy

Liam silitas enda pöidlaga Stacy kätt ja vaatas talle otsa küsivalt. ''Ma saan ju tegelt aru, et sind vaevab midagi.'' ütles Liam mureliku häälega.
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

I have something to tell you .... Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have something to tell you ....   I have something to tell you .... EmptyTeis 11 Juun 2013, 20:38

Stacy peitis nöo kätesse ja ohkas uuesti. "Lihtsalt... See on tegelikult nõme põhjus kurb või halvas tujus olla... aga... Kõik läheb lihtsalt nii sitasti," lausus Ann lõpuks, õigeid sõnu otsides. "Kõigepealt.. pole mul ühtegi normaalset sõpra, kellega aega veeta ja need kes on, need ei tundu hoolivat. Ja siis veel see vee elemendi jama. Ma lihtsalt ei saa selle kuradi vee taltsutamisega korralikult hakkama," Stacy ei teadnud, kas need ka tegelikud põhjused olid. "Ah, sorry. Ma ei tea miks ma sulle seda üldse räägin." Stace tõusis liivalt püsti ning hakkas edasi kõndima aeg ajalt jalaga vett kõrgemale lüües.
Tagasi üles Go down
Marc Williams
Algaja
Marc Williams


Postituste arv : 125
Join date : 06/06/2013

I have something to tell you .... Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have something to tell you ....   I have something to tell you .... EmptyTeis 11 Juun 2013, 20:44

''Kas ma ei ole siis normaalne sõber?'' Liam oli alati kõikidega väga hooliv. Eriti Stacy'ga ''Ja sa saad küll selle vee taltsutamisega hakkama. Mul ka ei ole eriti õnne maaga. Ma lõhkusin harjutusalal ükskord ühe vaasi ära, kui ma muda palli valmis tegin ja selle kuhugi lennutasin.'' ütles Liam, proovides Stacy tuju tõsta. Ta kõndis Stacy kõrval, hoides veel tüdruku käest kinni.
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

I have something to tell you .... Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have something to tell you ....   I have something to tell you .... EmptyTeis 11 Juun 2013, 20:48

Stacy purskas hetkeks naerma "See oli tõesti lohutav. Ja jah, sa oled üks väheseid häid sõpru, kes mul siin on," lisas ta taas tõsinedes. "Ja ma ei tahaks seda kuidagi ära rikkuda," lausus ta nüüd juba suhteliselt kurvalt. See oli ju tõsi.
Tagasi üles Go down
Marc Williams
Algaja
Marc Williams


Postituste arv : 125
Join date : 06/06/2013

I have something to tell you .... Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have something to tell you ....   I have something to tell you .... EmptyTeis 11 Juun 2013, 20:51

''Ma ei tahaks ka, et keegi seda ära rikuks.'' Liam'il oli hea teada, et ta oli väheseid häid sõpru, kes Stacy'l siin oli ''Ma loodan, et sa ka ise seda ära ei riku. Muidu on terve kooli aeg mu tuju nullis.''
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

I have something to tell you .... Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have something to tell you ....   I have something to tell you .... EmptyTeis 11 Juun 2013, 20:55

"Ma annan endast parima," naeratas Stacy poisile.
Tagasi üles Go down
Marc Williams
Algaja
Marc Williams


Postituste arv : 125
Join date : 06/06/2013

I have something to tell you .... Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have something to tell you ....   I have something to tell you .... EmptyTeis 11 Juun 2013, 20:56

Liam naeratas ja tegi Stacy'le põse peale musi. ''Tore kuulda.'' ütles Liam.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





I have something to tell you .... Empty
PostitaminePealkiri: Re: I have something to tell you ....   I have something to tell you .... Empty

Tagasi üles Go down
 
I have something to tell you ....
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Elemental School :: Koolialast kaugemal :: Rand-
Hüppa: