Elemental School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Tere tulemast ! Liitu ja saa osa Elemental School'i põnevast elust. :)
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Otsi
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» •_• Chatchatchat ~ 1
Sport? vaevalt küll Emptyby Hazel Dolores Souhler Kolm 10 Juul 2013, 15:41

» Pildiohvrid
Sport? vaevalt küll Emptyby Grace Evans Reede 21 Juun 2013, 16:23

» Grace'i suhted
Sport? vaevalt küll Emptyby Grace Evans Reede 21 Juun 2013, 16:04

» Elena FB album
Sport? vaevalt küll Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:13

» Lillithi FB album
Sport? vaevalt küll Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:12

» Rosalie fb
Sport? vaevalt küll Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:11

» Elena Smith'i FB
Sport? vaevalt küll Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:09

» Ellie FB album
Sport? vaevalt küll Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:08

» Iris’e fesar
Sport? vaevalt küll Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:06

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(12) oli siin foorumil Teis 11 Juun 2013, 09:18
Keywords
SLEEP
Top posters
Lizzie Night
Sport? vaevalt küll MingiasionSport? vaevalt küll MingiasionSport? vaevalt küll Mingiasion 
Stacy Anne Clarkson
Sport? vaevalt küll MingiasionSport? vaevalt küll MingiasionSport? vaevalt küll Mingiasion 
Rosalie Carter
Sport? vaevalt küll MingiasionSport? vaevalt küll MingiasionSport? vaevalt küll Mingiasion 
Erik Parker
Sport? vaevalt küll MingiasionSport? vaevalt küll MingiasionSport? vaevalt küll Mingiasion 
Victoria Evens
Sport? vaevalt küll MingiasionSport? vaevalt küll MingiasionSport? vaevalt küll Mingiasion 
Ellie Marie Collins
Sport? vaevalt küll MingiasionSport? vaevalt küll MingiasionSport? vaevalt küll Mingiasion 
Isabelle Blue
Sport? vaevalt küll MingiasionSport? vaevalt küll MingiasionSport? vaevalt küll Mingiasion 
Jerry Palmer
Sport? vaevalt küll MingiasionSport? vaevalt küll MingiasionSport? vaevalt küll Mingiasion 
Liam Clementon
Sport? vaevalt küll MingiasionSport? vaevalt küll MingiasionSport? vaevalt küll Mingiasion 
Lillith Way
Sport? vaevalt küll MingiasionSport? vaevalt küll MingiasionSport? vaevalt küll Mingiasion 
Latest topics
» •_• Chatchatchat ~ 1
Sport? vaevalt küll Emptyby Hazel Dolores Souhler Kolm 10 Juul 2013, 15:41

» Pildiohvrid
Sport? vaevalt küll Emptyby Grace Evans Reede 21 Juun 2013, 16:23

» Grace'i suhted
Sport? vaevalt küll Emptyby Grace Evans Reede 21 Juun 2013, 16:04

» Elena FB album
Sport? vaevalt küll Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:13

» Lillithi FB album
Sport? vaevalt küll Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:12

» Rosalie fb
Sport? vaevalt küll Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:11

» Elena Smith'i FB
Sport? vaevalt küll Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:09

» Ellie FB album
Sport? vaevalt küll Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:08

» Iris’e fesar
Sport? vaevalt küll Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:06

Mai 2024
EsmTeisKolmNeljReedeLaupPüh
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Affiliates
free forum


 

 Sport? vaevalt küll

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

Sport? vaevalt küll Empty
PostitaminePealkiri: Sport? vaevalt küll   Sport? vaevalt küll EmptyPüh 09 Juun 2013, 21:56

Stacy oli taaskord leidnud tee staadionile. Tüdruk tahtis jooksma tulla, et pea selgeks saada ja mõtted mujale viia. Kahjuks see tal väga ei õnnestunud. Peale ühte staadioniringi leidis ta ennast tribüünipingil pikutamas ja taevasse vaatamas. Too pidu kummitas endiselt Annie peas. Mis juhtus ja kuidas ta sellises seisus lõpetas? Tüdruk ohkas kuuldavalt ning ümises vaikselt Rihanna feat. Calvin Harrise - Ww found love'i, mis ilmselt kummitas teda just tolle klubitamise pärast.

OT: Jerry Smile
Tagasi üles Go down
Jerry Palmer
Algaja
Jerry Palmer


Postituste arv : 174
Join date : 05/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 19
Hüüdnimed: Hiir, Mouse
Rass/Element: Maa

Sport? vaevalt küll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sport? vaevalt küll   Sport? vaevalt küll EmptyPüh 09 Juun 2013, 22:02

OT: Kus viskas nüüd pika teksti maha. Ma ei oska samaga vastata Very Happy

Jerry tuli staadionile, et paar ringi joosta. Ta asetas oma veepudeli raja kõrvale ning alustas sörgiga. Juba esimese ringi ajal oli ta higine, see polnud ka ime, ta sörk oli üsna kiire, ning poiss võttis seljast oma särgi ja viskas selle pudeli juurde, mis seepeale pikali kukkus. Stacyt ta polnud siiani märganud.
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

Sport? vaevalt küll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sport? vaevalt küll   Sport? vaevalt küll EmptyPüh 09 Juun 2013, 22:10

Stacy kergitas ennast pingil küünarnukkidele ning võttis taskust telefoni, et kella vaadata. Talle tundus, et ta oli seal lamanud juba terve igaviku. Tegelikult oli möödunud alles paar lühikest minutit. Ann pööritas kergelt silmi ning märkas siis eemal üht poissi jooksmas. Vahemaa oli ära tundmiseks veel liiga pikk, kuid kui poiss lähemale hakkas jõudma tundis Stacy poisi ära. Jerry ju. Tüdruk lehvitas kergelt poisile ni heitis siis uuesti pingile pikali ning jätkas ümisemist.
Tagasi üles Go down
Jerry Palmer
Algaja
Jerry Palmer


Postituste arv : 174
Join date : 05/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 19
Hüüdnimed: Hiir, Mouse
Rass/Element: Maa

Sport? vaevalt küll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sport? vaevalt küll   Sport? vaevalt küll EmptyPüh 09 Juun 2013, 22:13

Jerry lehvitas tüdrukule vastu, ehkki oli kindel, et jooksmisest küll enam midagi välja ei tule. Stacy ajas kõik mõtted eemale. Hambad risti alustas poiss uut staadioniringi.
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

Sport? vaevalt küll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sport? vaevalt küll   Sport? vaevalt küll EmptyPüh 09 Juun 2013, 22:15

Stacy ohkas jälle. Sellest ohkamisest saab varsti vist ta lemmiktegevus. Tüdruk ajas ennast pingilt püsti ning liikus jooksuraja poole. Ega ta siia ju magama ja niisama vedelema ei tulnud. Pealegi tõi Jerry tagasi tahtejõu oma jooksuga ning Stacy alustas vaikset sörki.
Tagasi üles Go down
Jerry Palmer
Algaja
Jerry Palmer


Postituste arv : 174
Join date : 05/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 19
Hüüdnimed: Hiir, Mouse
Rass/Element: Maa

Sport? vaevalt küll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sport? vaevalt küll   Sport? vaevalt küll EmptyPüh 09 Juun 2013, 22:23

Jerry oli kuskil poole ringi peal ja pidas plaani. Sellise tempoga jõuab ta kindlasti varsti Stacyle järele. Aga kas ta jookseb mööda või jääb sabas sörkima? Vaikib või ütleb midagi. Poiss vähendas juba hetkel veidi kiirust.
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

Sport? vaevalt küll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sport? vaevalt küll   Sport? vaevalt küll EmptyPüh 09 Juun 2013, 22:28

Stacy hoidis tempot ning lähenes iga sammuga veidike poisile. Tüdrukul oli endiselt meeles too päev kui nad puhkemajas esimest korda kohtusid. Mouse käitus siis nii veidralt. No jah, ilmselgelt käituks ka Stacy veidralt kui keegi ta lampi magusa une pealt üles örataks. Sellest ei teadnud tüdruk veel midagi, et Jerry ka ta kingade rikkumise eest vastutab. Tüdruk jätkas jooksuga ning tegi ka väikese kiirenduse peagi aga tavalise sörgi tempo juurde naastes.
Tagasi üles Go down
Jerry Palmer
Algaja
Jerry Palmer


Postituste arv : 174
Join date : 05/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 19
Hüüdnimed: Hiir, Mouse
Rass/Element: Maa

Sport? vaevalt küll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sport? vaevalt küll   Sport? vaevalt küll EmptyPüh 09 Juun 2013, 22:32

Jerry lisas samuti veidike tempot juurde. Ootas teda nüüd peapesu? Mul oleks tahavaatepeeglit vaja, mõtles ta, kuid keskendus siis vaid teele ta ees ning ümbritsevale, mida ta jõudis silmata, enne kui sellest mööda tuiskas.
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

Sport? vaevalt küll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sport? vaevalt küll   Sport? vaevalt küll EmptyPüh 09 Juun 2013, 22:36

Väldib ta mind? mõtles Stacy kui märkas, et Jerry tempot lisas kui tüdruk talle liiga lähedale jõudis. "Hei, Mouse! Koos ei taha joosta?" võttis Ann julguse kokku ja hüüdis valju häälega. Tüdrukul polnud õrna aimugi, miks ta seda tegi. See lihtsalt juhtus ilma mõtlemata.
Tagasi üles Go down
Cevin Clarkson
Algaja
Cevin Clarkson


Postituste arv : 128
Join date : 09/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 19.
Hüüdnimed: Cev, Cevin, Kevvu, Kev.
Rass/Element: Inimene/Tuli.

Sport? vaevalt küll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sport? vaevalt küll   Sport? vaevalt küll EmptyPüh 09 Juun 2013, 22:38

OT: Ma tean, et ei tohiks siia postitada ja muud plapla. Ärge mu peale siis pikka viha ka pidage. Ma lihtsalt pean seda ütlema, sorri, ma olen jubaselline avameelne ja avaldan oma arvamust. Stacy ja Jerry oleks nii nunnu paar =^.^=
Tagasi üles Go down
Jerry Palmer
Algaja
Jerry Palmer


Postituste arv : 174
Join date : 05/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 19
Hüüdnimed: Hiir, Mouse
Rass/Element: Maa

Sport? vaevalt küll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sport? vaevalt küll   Sport? vaevalt küll EmptyPüh 09 Juun 2013, 22:41

Mis ajast ta mind hüüdnimega kutsub? mõtles Jerry üllatunult. Äkki see on lõks? Peale pikka sisemist arutelu aeglustas Jerry siiski sammu, kuni oli Stacyst vaid veidike ees. "Võib," oli tema napisõnaline vastus.
Tagasi üles Go down
Jerry Palmer
Algaja
Jerry Palmer


Postituste arv : 174
Join date : 05/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 19
Hüüdnimed: Hiir, Mouse
Rass/Element: Maa

Sport? vaevalt küll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sport? vaevalt küll   Sport? vaevalt küll EmptyPüh 09 Juun 2013, 22:43

Cevin Clarkson kirjutas:
OT: Ma tean, et ei tohiks siia postitada ja muud plapla. Ärge mu peale siis pikka viha ka pidage. Ma lihtsalt pean seda ütlema, sorri, ma olen jubaselline avameelne ja avaldan oma arvamust. Stacy ja Jerry oleks nii nunnu paar =^.^=
Pääh, võetud juba Razz
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

Sport? vaevalt küll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sport? vaevalt küll   Sport? vaevalt küll EmptyPüh 09 Juun 2013, 22:45

Stacy naeratas kergelt poisile ning ühtlustas temaga oma jooksusammu. Nonii, nüüd jookseme koos tänu minule. Mis edasi? mõtles tüdruk. Ta avas mitu korda suu, et vestlust alustada, kuid sulges siis selle taas ilma, et oleks midaig öelnud. "Kuidas läheb?" küsis ta siis vaikselt poisi poole vaatamata. Really Stacy, Really? Kuidas läheb? Ei, hea algus ju.. Mhm. pidas Stacy oma mõtetega sõda.

OT: oioii Smile Stacy on täitsa vaba ja vallaline veel ju Smile
Tagasi üles Go down
Jerry Palmer
Algaja
Jerry Palmer


Postituste arv : 174
Join date : 05/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 19
Hüüdnimed: Hiir, Mouse
Rass/Element: Maa

Sport? vaevalt küll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sport? vaevalt küll   Sport? vaevalt küll EmptyPüh 09 Juun 2013, 22:50

OT: mul on tunne et Liam suudleb teda kohe Very Happy

Jerry prunditas huuli ja vastas siis neutraalse häälega: "Mitte just kõige paremini." Poiss muigas isegi oma vastuse üle. Miks, seda teadis ainult tema. "Ja sul endal?" küsis ta vastu, pilk otse ette suunatud.
Tagasi üles Go down
Cevin Clarkson
Algaja
Cevin Clarkson


Postituste arv : 128
Join date : 09/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 19.
Hüüdnimed: Cev, Cevin, Kevvu, Kev.
Rass/Element: Inimene/Tuli.

Sport? vaevalt küll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sport? vaevalt küll   Sport? vaevalt küll EmptyPüh 09 Juun 2013, 22:52

OT: Mina eelistaks koos näha Stacy ja Jerry, kui Stacy ja Liam. Ma loodan, et keegi ei solvu nüüd xd Aga Stacy ja Jerry on oleks nii NUNNUD koos ;d Vic hakkab kas või isiklikuks kosja sobitajaks või suhte lõhkujaks kui vaja ;d - ma õel, ma tean! ;d
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

Sport? vaevalt küll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sport? vaevalt küll   Sport? vaevalt küll EmptyPüh 09 Juun 2013, 22:54

"Eem.. Päris veidralt, võiks vist öelda," vastas Stacy mõttepausidega. "Oota, miks sul siis hästi ei lähe? Sa muidugi ei pea vastama, pole ju väga minu asi vist," küsis siis Stacy kui talle kohale jõudis, mida poiss vastas.

OT: Kui peaks midagi olema, siis keegi ei tea ju Stacy reageeringut Razz Mitte, et ta ise ka sed apraegu teaks Very Happy
Tagasi üles Go down
Jerry Palmer
Algaja
Jerry Palmer


Postituste arv : 174
Join date : 05/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 19
Hüüdnimed: Hiir, Mouse
Rass/Element: Maa

Sport? vaevalt küll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sport? vaevalt küll   Sport? vaevalt küll EmptyPüh 09 Juun 2013, 22:55

OT: and then there is Erik...
Tagasi üles Go down
Jerry Palmer
Algaja
Jerry Palmer


Postituste arv : 174
Join date : 05/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 19
Hüüdnimed: Hiir, Mouse
Rass/Element: Maa

Sport? vaevalt küll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sport? vaevalt küll   Sport? vaevalt küll EmptyPüh 09 Juun 2013, 22:59

"Olen ainult p e a a e g u kõik ära rikkunud, muud midagi," vastaski Jerry ning muigas. Ent see polnud tavaline muie, see oli pigem lootusetusest. Mouse lootis, et tüdruk polnud seda märganud ja manas näole võltsnaeratuse - asja, mida ta pidi kasutama üsna harva. "Ja sul endal - veidralt?" päris poiss vastu, et tüdruku mõtteid eemale juhtida.

OT: ma ka ei tea mis juhtuks kui kellegi crush teda suudleks Very Happy
Tagasi üles Go down
Cevin Clarkson
Algaja
Cevin Clarkson


Postituste arv : 128
Join date : 09/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 19.
Hüüdnimed: Cev, Cevin, Kevvu, Kev.
Rass/Element: Inimene/Tuli.

Sport? vaevalt küll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sport? vaevalt küll   Sport? vaevalt küll EmptyPüh 09 Juun 2013, 23:03

OT: Hoia rusikad valmis Wink Ma hoian Jerry'le pöialt igastahes Very Happy Head ööd kallikesed! Razz

Edit: ise ka ei taju selle esimese lause mõtet ;d
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

Sport? vaevalt küll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sport? vaevalt küll   Sport? vaevalt küll EmptyPüh 09 Juun 2013, 23:08

"Veidralt jah. No see pidu. Sittagi ei mäleta!" Hakkas Stacy naerma. Miks? Seda ei teadnud ta isegi. Too õhtu on teda juba nii pikalt piinanud ja nüüd ta lihtsalt naerab selle üle? "Kingad läinud, mälu ka. Ei, oli vist tore party!" lisas ta. Stacyle endale tundus juba, et ta hakkab hulluks minema. Mille üle siin naerda üldse on? "Aga nende suhete osas. ei oska ma sin kahjuks aidata. Ehk aitab väike vabandust?" pakkus ta siis.

OT: Kuskil pole mainitud, et Stacyl mingi crush on. Flirt ja silmarõõm vaid Wink
Tagasi üles Go down
Jerry Palmer
Algaja
Jerry Palmer


Postituste arv : 174
Join date : 05/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 19
Hüüdnimed: Hiir, Mouse
Rass/Element: Maa

Sport? vaevalt küll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sport? vaevalt küll   Sport? vaevalt küll EmptyPüh 09 Juun 2013, 23:19

Jerry pigistas silmad kõvasti kinni, kui tüdruk kingadest rääkis, kuid avas need kiiresti. "Vabandust? Miks sina peaksid vabandust paluma? Hoopis mina peaksin," ütles Jerry, vältides tüdruku pilku.
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

Sport? vaevalt küll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sport? vaevalt küll   Sport? vaevalt küll EmptyPüh 09 Juun 2013, 23:22

"Ah, ma ei tea. Igaks juhuks, kui seal peol midagi juhtus, siis see ausõna ei olnud mina!" ütles Stacy siis ning ohkas. Loodetavasti ei teinud ta midagi väga rumalat. "Aga.. Miks sa vabandust peaksid paluma? Ja veel minult?" sattus Stace segadusse. Kas nad puutusid peol kuidagi kokku? Jah, tuleb meelde, et alguses olid nad seal tõesti koos, kuid siis kadus poiss kusagile ära, või siis oli kadujaks hoopis tema? "Kui sa midagi mäletad, siis oleks praegu vast õige aeg seda minuga ka jagada, sest mul on täiesti tühi maa." ütles ta lõpuks veidi jooksu aeglustades ning lõpuks hoopiski kõndima hakates. Jookmise ajal rääkimine võtab ikka kohutavaöt võhmale.
Tagasi üles Go down
Jerry Palmer
Algaja
Jerry Palmer


Postituste arv : 174
Join date : 05/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 19
Hüüdnimed: Hiir, Mouse
Rass/Element: Maa

Sport? vaevalt küll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sport? vaevalt küll   Sport? vaevalt küll EmptyPüh 09 Juun 2013, 23:30

Jerry peatus ja vaatas Stacyle otsa. "Mina olin see, kes su kingad ära rikkus. Palun vabandust." Peale selle ütlemist pööras poiss pilgu jälle kõrvale. Lizziet ta ei reetnud, nagu tõeline sõber. Pealegi tuli tema selle hullumeelse ideega lagedale.

OT: kas need kaks asja siis samad asjad ei olegi (üleeelmine postitus vist) ?
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

Sport? vaevalt küll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sport? vaevalt küll   Sport? vaevalt küll EmptyPüh 09 Juun 2013, 23:42

"Ookei," ütles Stacy oo-d kergelt venitades. Ta ei teadnud kuidas reageerida. Tüdruk hingas sügavalt sisee ning välja, et ennast rahustada, ta ei tahtnud ju poisile selle pärast kaela karata, et too purjuspeaga ta lemmikkingad kandmatuks muutis. "Need olid mu lemmikud," ütles ta läbi kokkusurutud hammaste, kuid suutis siiski ka väikese naeratuse välja suruda, tüdruku silmad jäid aga tühja pilguga poisile otsa vaatama. "Oeh, mis tehtud see tehtud," ütles ta lõpuks ning hakkas vaikselt edasi liikuma.

OT: No tõlgenda kuidas tahad, midagi kindlat küll ei ole ja Stacy on ettearvamatu Wink
Tagasi üles Go down
Jerry Palmer
Algaja
Jerry Palmer


Postituste arv : 174
Join date : 05/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 19
Hüüdnimed: Hiir, Mouse
Rass/Element: Maa

Sport? vaevalt küll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sport? vaevalt küll   Sport? vaevalt küll EmptyPüh 09 Juun 2013, 23:50

"Vabandust," ütles poiss veelkord. "No ma räägin noh. Kõik on halvasti. Peaaegu." Mouse jäi tuimalt koha peale seisma, kui Stacy jooksmist alustas. Ta oleks tahtnud praegu mõnd ettejuhtuvat kivi jalaga lüüa. Kuna ta oli peaaegu kindel, et enam tema teeneid (st. seltskonda) ei vajata, seisis ta seal. Muidugi nägi ta välja totakas, ka enda arust, aga miski ei suutnud varjutada tõsist ilmet, mis Hiire näol püsis.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Sport? vaevalt küll Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sport? vaevalt küll   Sport? vaevalt küll Empty

Tagasi üles Go down
 
Sport? vaevalt küll
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Sport on kasulik!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Elemental School :: Kooli ümbrus :: Staadion-
Hüppa: