Elemental School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Tere tulemast ! Liitu ja saa osa Elemental School'i põnevast elust. :)
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Otsi
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» •_• Chatchatchat ~ 1
There's nothing I can do Emptyby Hazel Dolores Souhler Kolm 10 Juul 2013, 15:41

» Pildiohvrid
There's nothing I can do Emptyby Grace Evans Reede 21 Juun 2013, 16:23

» Grace'i suhted
There's nothing I can do Emptyby Grace Evans Reede 21 Juun 2013, 16:04

» Elena FB album
There's nothing I can do Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:13

» Lillithi FB album
There's nothing I can do Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:12

» Rosalie fb
There's nothing I can do Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:11

» Elena Smith'i FB
There's nothing I can do Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:09

» Ellie FB album
There's nothing I can do Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:08

» Iris’e fesar
There's nothing I can do Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:06

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(12) oli siin foorumil Teis 11 Juun 2013, 09:18
Keywords
SLEEP
Top posters
Lizzie Night
There's nothing I can do MingiasionThere's nothing I can do MingiasionThere's nothing I can do Mingiasion 
Stacy Anne Clarkson
There's nothing I can do MingiasionThere's nothing I can do MingiasionThere's nothing I can do Mingiasion 
Rosalie Carter
There's nothing I can do MingiasionThere's nothing I can do MingiasionThere's nothing I can do Mingiasion 
Erik Parker
There's nothing I can do MingiasionThere's nothing I can do MingiasionThere's nothing I can do Mingiasion 
Victoria Evens
There's nothing I can do MingiasionThere's nothing I can do MingiasionThere's nothing I can do Mingiasion 
Ellie Marie Collins
There's nothing I can do MingiasionThere's nothing I can do MingiasionThere's nothing I can do Mingiasion 
Isabelle Blue
There's nothing I can do MingiasionThere's nothing I can do MingiasionThere's nothing I can do Mingiasion 
Jerry Palmer
There's nothing I can do MingiasionThere's nothing I can do MingiasionThere's nothing I can do Mingiasion 
Liam Clementon
There's nothing I can do MingiasionThere's nothing I can do MingiasionThere's nothing I can do Mingiasion 
Lillith Way
There's nothing I can do MingiasionThere's nothing I can do MingiasionThere's nothing I can do Mingiasion 
Latest topics
» •_• Chatchatchat ~ 1
There's nothing I can do Emptyby Hazel Dolores Souhler Kolm 10 Juul 2013, 15:41

» Pildiohvrid
There's nothing I can do Emptyby Grace Evans Reede 21 Juun 2013, 16:23

» Grace'i suhted
There's nothing I can do Emptyby Grace Evans Reede 21 Juun 2013, 16:04

» Elena FB album
There's nothing I can do Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:13

» Lillithi FB album
There's nothing I can do Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:12

» Rosalie fb
There's nothing I can do Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:11

» Elena Smith'i FB
There's nothing I can do Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:09

» Ellie FB album
There's nothing I can do Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:08

» Iris’e fesar
There's nothing I can do Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:06

Mai 2024
EsmTeisKolmNeljReedeLaupPüh
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Affiliates
free forum


 

 There's nothing I can do

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

There's nothing I can do Empty
PostitaminePealkiri: There's nothing I can do   There's nothing I can do EmptyPüh 09 Juun 2013, 20:13

Stacy jalutas panga poole. Tüdruk teadis, et see on varisemis ohtlik, kuid see teda küll ei peatunud. Kui ta on nõuks võtnud kusagile minna, siis mingid hoiatussildid teda küll tagasi ei hoia. Ann jõudis panga juurde, ronis üle kettide, mis pidid inimesis siis vist eemale hoidma ning liikus äärele aina lähemale. Ta kiikas üle ääre ning liikus siis veidi äärest kaugemale, et ennast maha pikali visata. Enesetunne oli eelmise õhtu peast veel suhteliselt karm, oli ta ju kõvasti pidutsenud. Stacy heitis murule pikali, ohkas ning sulges siis silmad.

OT: Cevin! Smile
Tagasi üles Go down
Cevin Clarkson
Algaja
Cevin Clarkson


Postituste arv : 128
Join date : 09/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 19.
Hüüdnimed: Cev, Cevin, Kevvu, Kev.
Rass/Element: Inimene/Tuli.

There's nothing I can do Empty
PostitaminePealkiri: Re: There's nothing I can do   There's nothing I can do EmptyPüh 09 Juun 2013, 20:40

Cevin uuris vaikselt ümbrust ja oli jõudnud panga juurde. Poiss märkas, kedagi panga ääre juures pikali ja lähemale jõudes tundis ta ära oma õe. Cev kortsutas selle peale kulmu ning ronis ka üle keti. ''Tsau nunnu.'' sõnas poiss, kui oli tüdruku juures ning kummardus Stacy näo kohale.
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

There's nothing I can do Empty
PostitaminePealkiri: Re: There's nothing I can do   There's nothing I can do EmptyPüh 09 Juun 2013, 20:46

Stacy avas väikese ehmatusega silmad. Ta ei osanud kedagi siia tulemas oodata. "Mis kisendad siin" podises ta veidi pahuralt ning hõõrus oma oimu kohti. Pohmakas võttis endiselt võimust ja tüdrukul polnud sugugi hea olla. "Tere sulle ka!" tegi ta veidi rõõmsama näo pähe kui sai aru, et tegemist on ta vennaga.
Tagasi üles Go down
Cevin Clarkson
Algaja
Cevin Clarkson


Postituste arv : 128
Join date : 09/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 19.
Hüüdnimed: Cev, Cevin, Kevvu, Kev.
Rass/Element: Inimene/Tuli.

There's nothing I can do Empty
PostitaminePealkiri: Re: There's nothing I can do   There's nothing I can do EmptyPüh 09 Juun 2013, 20:49

''Mis suga juhtus? Sõjas käisid?'' muigas Cevin ning istus siis oma õe kõrvale.
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

There's nothing I can do Empty
PostitaminePealkiri: Re: There's nothing I can do   There's nothing I can do EmptyPüh 09 Juun 2013, 20:52

"Oeh, sa ei taha teada!" oigas Stacy ning üritas ennast istuli ajada. Lõpuks kui ta istuli sai, toetas ta pea venna õlale, sest ta ei suutnud seda lihtsalt püsti hoida.
Tagasi üles Go down
Cevin Clarkson
Algaja
Cevin Clarkson


Postituste arv : 128
Join date : 09/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 19.
Hüüdnimed: Cev, Cevin, Kevvu, Kev.
Rass/Element: Inimene/Tuli.

There's nothing I can do Empty
PostitaminePealkiri: Re: There's nothing I can do   There's nothing I can do EmptyPüh 09 Juun 2013, 20:54

''Kellegil vist oli pikk pikk pikk öö.'' sõnas poiss ja pani käe ümber oma õe, et teda toetada.
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

There's nothing I can do Empty
PostitaminePealkiri: Re: There's nothing I can do   There's nothing I can do EmptyPüh 09 Juun 2013, 20:58

"Mhmhh," mõmises tüdruk vastuseks. "Mäletaks siis sellest ka midagi," pomises ta. See oli tõsi, Stacy ei mäletanud peost mitte midagi. Tüdruk teadis vaid seda, et kingad millega ta õhtul peole läks, lõpetasid prügikastis, sest pks neist oli kusagile kadunud ja teise konts oli mingit moodi läbi teinud totaalse muutumise, pealegi oli tüdruk mingil veidral kombel ärganud üldsegi koolikatusel, mis on klubist ikka väga kaugel.
Tagasi üles Go down
Cevin Clarkson
Algaja
Cevin Clarkson


Postituste arv : 128
Join date : 09/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 19.
Hüüdnimed: Cev, Cevin, Kevvu, Kev.
Rass/Element: Inimene/Tuli.

There's nothing I can do Empty
PostitaminePealkiri: Re: There's nothing I can do   There's nothing I can do EmptyPüh 09 Juun 2013, 21:01

''Oh sind küll, ära liialda siis nii palju alksiga tüdruk.'' sõnas Cevin lõbusalt naerdes ja patustas õele õrnalt pea peale.
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

There's nothing I can do Empty
PostitaminePealkiri: Re: There's nothing I can do   There's nothing I can do EmptyPüh 09 Juun 2013, 21:09

"Hea öelda, eksole,"muigas Stacy. "Tegelikult tahtsin ma piirduda vaid paari kokteiliga. Ma ei kujuta ette ka mille kuradi pärast ma nii palju seda alksi kaanisin," Sellest õhtust pidi tulema midagi vahvat. Hea mälestus, kuid nüüd on asjad hoopis teist pidi. "Mul pole õrna aimugi, mida kõike ma korda saatsin." lisas tüdruk veel juurde.
Tagasi üles Go down
Cevin Clarkson
Algaja
Cevin Clarkson


Postituste arv : 128
Join date : 09/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 19.
Hüüdnimed: Cev, Cevin, Kevvu, Kev.
Rass/Element: Inimene/Tuli.

There's nothing I can do Empty
PostitaminePealkiri: Re: There's nothing I can do   There's nothing I can do EmptyPüh 09 Juun 2013, 21:27

''Ma ka parem ei taha teada, aga loodan, et ma onuks ei saa veel.'' sõnas Cevin muie näos ja vaatas niisama ringi.
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

There's nothing I can do Empty
PostitaminePealkiri: Re: There's nothing I can do   There's nothing I can do EmptyPüh 09 Juun 2013, 21:36

Stacy tõstis järsult oma pea ja vaatas suurte silmadega vennale otsa. Seejärel lõi ta rusikaga talle vastu õlga ning puhkes naerma. "Seda rõõmu ma sulle veel küll pakkuma ei hakka," lausus ta siis läbi naeru. "Kuigi... Kes seda enam mäletab," kergitas Stacy kavalalt muiates kulme.
Tagasi üles Go down
Cevin Clarkson
Algaja
Cevin Clarkson


Postituste arv : 128
Join date : 09/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 19.
Hüüdnimed: Cev, Cevin, Kevvu, Kev.
Rass/Element: Inimene/Tuli.

There's nothing I can do Empty
PostitaminePealkiri: Re: There's nothing I can do   There's nothing I can do EmptyPüh 09 Juun 2013, 21:41

''Hah, ega sina kantseldad oma tittesi ise.'' sõnas Cev muigega ning turtsatas siis vaikselt naerda.
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

There's nothing I can do Empty
PostitaminePealkiri: Re: There's nothing I can do   There's nothing I can do EmptyPüh 09 Juun 2013, 21:48

"Kah onu noh," turtsatas Stacy naerma. "Rahu rahu, ma olen üpriski kindel, et midagi sellist küll ei juhtunud," lisas ta siis. "Ma ee.. Jõin, tantsisin, ee... mingi tulekahju oli.. siis on must auk, kus ilmselt mu kingadega midagi juhtus ja siis ma ärkasin kooli katusel tühja rummipudeli ja ühe oma kingaga, mille konts oli veidral kombel kõvasti lühem kui ta olema oleks pidanud..." üritas tüdruk eelmist õhtut meenutada.
Tagasi üles Go down
Cevin Clarkson
Algaja
Cevin Clarkson


Postituste arv : 128
Join date : 09/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 19.
Hüüdnimed: Cev, Cevin, Kevvu, Kev.
Rass/Element: Inimene/Tuli.

There's nothing I can do Empty
PostitaminePealkiri: Re: There's nothing I can do   There's nothing I can do EmptyPüh 09 Juun 2013, 21:59

''Mis tegid selle kontsaga siis? Lõid kellegi maha, sooritasid mõrva? Kellega sa koos olid? Äkki tema lõidki. Kuule tüdruk sul on mõrv kaelas nüüd.'' rääkis Cevin naerdes ja viskas pilgu oma õele.
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

There's nothing I can do Empty
PostitaminePealkiri: Re: There's nothing I can do   There's nothing I can do EmptyPüh 09 Juun 2013, 22:06

"Kuule.. tõesti.. Ma ei mäleta ju ja mis ajast sa nii uudishimulikuks oled muutunud?" naeris Stacy. "Erikuga olin vist enamasti." siis aga tüdruku nägu tõsines "Kui nüüd mõelda, siis ma polegi teda täna näinud. Loodan, et ta on ikka kombes,"
Tagasi üles Go down
Cevin Clarkson
Algaja
Cevin Clarkson


Postituste arv : 128
Join date : 09/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 19.
Hüüdnimed: Cev, Cevin, Kevvu, Kev.
Rass/Element: Inimene/Tuli.

There's nothing I can do Empty
PostitaminePealkiri: Re: There's nothing I can do   There's nothing I can do EmptyPüh 09 Juun 2013, 22:09

''Ei ma pole uudishimulik, ma niisama uurin elu. Tahaks ikka teada, mida minu paharetist õekene siin korraldab.'' sõnas Cev ning puhkes siis naerda, kuna nagu ikka poisi geniaalne mõstus suutis ''huvitava'' teksti välja mõelda.
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

There's nothing I can do Empty
PostitaminePealkiri: Re: There's nothing I can do   There's nothing I can do EmptyPüh 09 Juun 2013, 22:13

"Aga selle kinga juurde lõpuks jõudes, siis mul pole õrna aimu ka mida ma nendega tegin. Üks on kusagil teadmata kadunud ja tein nüüdseks juba prügikastis, sest mida ma selle ühe räbalaga ikka peale hakkan. Kahju veits, päris kobedad olid teised," Stacy nägu oli mõtlik. Ta ragistas ajusid, et ehk meenub midagi kuid seis oli lootusetu. "Aga nüüd.. Mida sa siin teed üldse? Paps peksis kodust välja?" naljatles tüdruk.
Tagasi üles Go down
Cevin Clarkson
Algaja
Cevin Clarkson


Postituste arv : 128
Join date : 09/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 19.
Hüüdnimed: Cev, Cevin, Kevvu, Kev.
Rass/Element: Inimene/Tuli.

There's nothing I can do Empty
PostitaminePealkiri: Re: There's nothing I can do   There's nothing I can do EmptyPüh 09 Juun 2013, 22:16

''Ei, ma vabatahtlikult.'' sõnas Cevin lõbusalt ja lisas siis ''Teine king ongi see saatuslik mõrva relv, millega sa selle kuti killisid kellest sa rasedaks jäid. Ei mu õel on ulmeline elu.'' Poiss lagistas peale seda naerda ja vaatas oma õde, kuna tahtis teada, kuidas ta nüüd reageerib. Loodetavasti elu jääb ikka sisse.
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

There's nothing I can do Empty
PostitaminePealkiri: Re: There's nothing I can do   There's nothing I can do EmptyPüh 09 Juun 2013, 22:21

"Sina ja sinu fantaasia," vastas Stacy nägu krimpsutades. "Ilmselt leitakse see king siis mõrvapaigalt ja siis leitakse mind üles ja siit mu vangipõli hakkabki, nii et naudi viimseid hetki oma vabaduses viibiva õega," mängis Stacy kaasa üritades naeru tagasi hoida.
Tagasi üles Go down
Cevin Clarkson
Algaja
Cevin Clarkson


Postituste arv : 128
Join date : 09/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 19.
Hüüdnimed: Cev, Cevin, Kevvu, Kev.
Rass/Element: Inimene/Tuli.

There's nothing I can do Empty
PostitaminePealkiri: Re: There's nothing I can do   There's nothing I can do EmptyPüh 09 Juun 2013, 22:23

''Rase vangis, see kõlab...ehm..halvasti?'' sõnas Cevin kulmu kergitades ''Muide, kust sa tead, et sa kinga mõrvapaigale jätsid?''
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

There's nothing I can do Empty
PostitaminePealkiri: Re: There's nothing I can do   There's nothing I can do EmptyPüh 09 Juun 2013, 22:32

Stacy naeris nüüd juba kõva häälega. Peavalu oli peaaegu unustatud. Jah, just nii hästi Cev talle mõjubki. "No kuhu ma selle kuradi kinga veel jätta sain?" küsis ta läbi naeru. "Ja selle raseduse asja võid heaga ära unustada," lisas Stacy end uuesti pikali visates, sest nii oli ju palju mugavam olla.
Tagasi üles Go down
Cevin Clarkson
Algaja
Cevin Clarkson


Postituste arv : 128
Join date : 09/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 19.
Hüüdnimed: Cev, Cevin, Kevvu, Kev.
Rass/Element: Inimene/Tuli.

There's nothing I can do Empty
PostitaminePealkiri: Re: There's nothing I can do   There's nothing I can do EmptyPüh 09 Juun 2013, 22:37

''No sa ise ütlesid, et olid koos poisiga, lisaks sa ei mäleta midagi.'' arutles Cevin, just kui endamisi. ''Tegelt kohati oleks tore onuks saada.'' lisas ta veel oma jutule väikese selgituse ''Jaja, ma tean, olin just vastu ja nüüd tahaks onuks saada. Ma olengi selline, tead ju. Ja kui ma mõtlema hakkan.''
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

There's nothing I can do Empty
PostitaminePealkiri: Re: There's nothing I can do   There's nothing I can do EmptyPüh 09 Juun 2013, 22:40

"Sa võid ju tahta, aga ilmselt ei juhtu see veel niipea." turtsatas Stacy naerma. Tüdruk kujuta sette kuidas ta lapsevankriga ringi kärutab ja titte kussutab. Eieii nii see küll ei lähe. Stace puhkes oma mütte peale naerma "Miks ma üldse sinuga sellest teemast räägin. Iu!" ütles Stacy veidi tõsinedes ja manas ette vildaka aeratuse.
Tagasi üles Go down
Victoria Evens
Admin/Professionaal
Victoria Evens


Postituste arv : 292
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 17.
Hüüdnimed: Vic, Vici, Vicy, Maria, Victoria.
Rass/Element: Inimene/Õhk.

There's nothing I can do Empty
PostitaminePealkiri: Re: There's nothing I can do   There's nothing I can do EmptyPüh 09 Juun 2013, 22:45

''Sellepärast, et ma olen su venna ja su tulevase tita onu.'' sõnas Cev lõbusalt naerdes.
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

There's nothing I can do Empty
PostitaminePealkiri: Re: There's nothing I can do   There's nothing I can do EmptyPüh 09 Juun 2013, 22:48

"See tulevane tita tuleb ikka väga kauges tulevikus," lausus selle peale Stacy. "Ma loodan ikka enne tädiks saada," vihjas nüüd tüdruk ja liigutas oma kulme üles-alla, endal lai naeratus näol.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





There's nothing I can do Empty
PostitaminePealkiri: Re: There's nothing I can do   There's nothing I can do Empty

Tagasi üles Go down
 
There's nothing I can do
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Elemental School :: Koolialast kaugemal :: Pank-
Hüppa: