Elemental School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Tere tulemast ! Liitu ja saa osa Elemental School'i põnevast elust. :)
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Otsi
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» •_• Chatchatchat ~ 1
Cindy, oled see tõesti sina!? Emptyby Hazel Dolores Souhler Kolm 10 Juul 2013, 15:41

» Pildiohvrid
Cindy, oled see tõesti sina!? Emptyby Grace Evans Reede 21 Juun 2013, 16:23

» Grace'i suhted
Cindy, oled see tõesti sina!? Emptyby Grace Evans Reede 21 Juun 2013, 16:04

» Elena FB album
Cindy, oled see tõesti sina!? Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:13

» Lillithi FB album
Cindy, oled see tõesti sina!? Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:12

» Rosalie fb
Cindy, oled see tõesti sina!? Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:11

» Elena Smith'i FB
Cindy, oled see tõesti sina!? Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:09

» Ellie FB album
Cindy, oled see tõesti sina!? Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:08

» Iris’e fesar
Cindy, oled see tõesti sina!? Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:06

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(12) oli siin foorumil Teis 11 Juun 2013, 09:18
Keywords
SLEEP
Top posters
Lizzie Night
Cindy, oled see tõesti sina!? MingiasionCindy, oled see tõesti sina!? MingiasionCindy, oled see tõesti sina!? Mingiasion 
Stacy Anne Clarkson
Cindy, oled see tõesti sina!? MingiasionCindy, oled see tõesti sina!? MingiasionCindy, oled see tõesti sina!? Mingiasion 
Rosalie Carter
Cindy, oled see tõesti sina!? MingiasionCindy, oled see tõesti sina!? MingiasionCindy, oled see tõesti sina!? Mingiasion 
Erik Parker
Cindy, oled see tõesti sina!? MingiasionCindy, oled see tõesti sina!? MingiasionCindy, oled see tõesti sina!? Mingiasion 
Victoria Evens
Cindy, oled see tõesti sina!? MingiasionCindy, oled see tõesti sina!? MingiasionCindy, oled see tõesti sina!? Mingiasion 
Ellie Marie Collins
Cindy, oled see tõesti sina!? MingiasionCindy, oled see tõesti sina!? MingiasionCindy, oled see tõesti sina!? Mingiasion 
Isabelle Blue
Cindy, oled see tõesti sina!? MingiasionCindy, oled see tõesti sina!? MingiasionCindy, oled see tõesti sina!? Mingiasion 
Jerry Palmer
Cindy, oled see tõesti sina!? MingiasionCindy, oled see tõesti sina!? MingiasionCindy, oled see tõesti sina!? Mingiasion 
Liam Clementon
Cindy, oled see tõesti sina!? MingiasionCindy, oled see tõesti sina!? MingiasionCindy, oled see tõesti sina!? Mingiasion 
Lillith Way
Cindy, oled see tõesti sina!? MingiasionCindy, oled see tõesti sina!? MingiasionCindy, oled see tõesti sina!? Mingiasion 
Latest topics
» •_• Chatchatchat ~ 1
Cindy, oled see tõesti sina!? Emptyby Hazel Dolores Souhler Kolm 10 Juul 2013, 15:41

» Pildiohvrid
Cindy, oled see tõesti sina!? Emptyby Grace Evans Reede 21 Juun 2013, 16:23

» Grace'i suhted
Cindy, oled see tõesti sina!? Emptyby Grace Evans Reede 21 Juun 2013, 16:04

» Elena FB album
Cindy, oled see tõesti sina!? Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:13

» Lillithi FB album
Cindy, oled see tõesti sina!? Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:12

» Rosalie fb
Cindy, oled see tõesti sina!? Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:11

» Elena Smith'i FB
Cindy, oled see tõesti sina!? Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:09

» Ellie FB album
Cindy, oled see tõesti sina!? Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:08

» Iris’e fesar
Cindy, oled see tõesti sina!? Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:06

Mai 2024
EsmTeisKolmNeljReedeLaupPüh
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Affiliates
free forum


 

 Cindy, oled see tõesti sina!?

Go down 
2 posters
AutorTeade
Isabelle Blue
Algaja
Isabelle Blue


Postituste arv : 210
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 16
Hüüdnimed: Belle
Rass/Element: Vesi

Cindy, oled see tõesti sina!? Empty
PostitaminePealkiri: Cindy, oled see tõesti sina!?   Cindy, oled see tõesti sina!? EmptyTeis 11 Juun 2013, 10:09

Belle tuli just raamatukogust, kust ta oli laenutanud Kami Garcia ja Margaret Stohl'i raamatu "Ilusad olendid". Tüdruk istus pargipingile ning asus lugema.

OT: Cindy
Tagasi üles Go down
Cindy Bolyc
Algaja
Cindy Bolyc


Postituste arv : 102
Join date : 09/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Mel.
Rass/Element: Inimene/Vesi

Cindy, oled see tõesti sina!? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindy, oled see tõesti sina!?   Cindy, oled see tõesti sina!? EmptyTeis 11 Juun 2013, 10:17

Cindy jalutas kohvikust välja ja jõi enda teen ning kõndis siis parki. Ta istus ühele pargipingile ning vaatas ümbritsevaid inimesi. Ta pilk jäi seisma kaugemal istuval tüdrukul, kes meenutas talle kedagi, aga keda?
Tagasi üles Go down
Isabelle Blue
Algaja
Isabelle Blue


Postituste arv : 210
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 16
Hüüdnimed: Belle
Rass/Element: Vesi

Cindy, oled see tõesti sina!? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindy, oled see tõesti sina!?   Cindy, oled see tõesti sina!? EmptyTeis 11 Juun 2013, 10:29

Belle keeras järgmise lehekülje ning luges edasi. Ta vihkas, et kõik raamatud olid alguses igavad. Samas pidi ka need esimesed peatükid läbi lugema, kuna nendes tutvustati tegelasi, linna, kus peategelane elas, peategelase perekonda jms. Ühesõnaga, kõik peatükid peab hoolikalt läbi lugema, et üldse millestki aru saada.
Tagasi üles Go down
Cindy Bolyc
Algaja
Cindy Bolyc


Postituste arv : 102
Join date : 09/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Mel.
Rass/Element: Inimene/Vesi

Cindy, oled see tõesti sina!? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindy, oled see tõesti sina!?   Cindy, oled see tõesti sina!? EmptyTeis 11 Juun 2013, 10:32

Cindy jõllitas veel veidi aega blondipäist tüdrukut, kuid siis arvas, et ta ilmselgelt eksis ning jõi enda teed edasi ning mõtles minevikule, kui ta enda vanast kodukohast ära kolis.
Tagasi üles Go down
Isabelle Blue
Algaja
Isabelle Blue


Postituste arv : 210
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 16
Hüüdnimed: Belle
Rass/Element: Vesi

Cindy, oled see tõesti sina!? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindy, oled see tõesti sina!?   Cindy, oled see tõesti sina!? EmptyTeis 11 Juun 2013, 10:54

Belle lõi tüdinult raamatu kinni ja vaatas niisama ringi. Ta pilk peatus ühel kaugemal istuval brünettide juustega tüdrukul, eriti tema kaelal. Bellele meenus, kuidas kunagi elas tema naabermajas üks tüdruk nimega Cindy. Nad olid parimad sõbrad. Kord nägi Belle poes müügil ühte kaheosalist kaelakeed, kuhu peale oli kirjutatud BFF. Tüdruk palus ema, et too talle selle kaelakee ostaks, ja pärast pikka lunimist ema ostiski selle talle. Kohe, kui nad koju jõudsid, tõttas Belle Cindy uksetaha ja andis talle ühe poole kaelakeest, teise riputas aga endale kaela. Tüdrukud lubasid teineteisele, et kannavad neid kogu aeg kaelas ja et sellest saab nende sõpruse märk. Aga ühel päeval, kui Belle taas Cindy uksetaha läks, et teda õue kutsuda, avas ukse võõras naine, kes ütles, et perekond Bolyc ei ela enam siin. Tüdruk oli väga kurb, aga sellegipoolest ei murdnud ta lubadust ja kandis kaelakeed (või vähemalt ühte poolt sellest) igal pool kaelas. Belle silmitses hoolikalt tüdruku kaela. Kas tõesti rippus tema kaelas kaelakee teine pool? Belle tõusis püsti, kõndis pingini, millel tüdruk istus, ja istus tema kõrvale. "Cindy, oled see tõesti sina?" lausus ta sosinal.
Tagasi üles Go down
Cindy Bolyc
Algaja
Cindy Bolyc


Postituste arv : 102
Join date : 09/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Mel.
Rass/Element: Inimene/Vesi

Cindy, oled see tõesti sina!? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindy, oled see tõesti sina!?   Cindy, oled see tõesti sina!? EmptyTeis 11 Juun 2013, 11:18

Cindy võttis käega enda kaelakeest kinni ning võpatas siis, kui see sama blondipäine tüdruk ta kõrvale istus. "I-I-Isabella?" sosistas tüdruk vaikselt ning silmitses tüdruku kaela, kes ta kõrval istus. Kas see on võimalik, et Cindy leidis enda lapsepõlve parima sõbranna ülesse?
Tagasi üles Go down
Isabelle Blue
Algaja
Isabelle Blue


Postituste arv : 210
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 16
Hüüdnimed: Belle
Rass/Element: Vesi

Cindy, oled see tõesti sina!? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindy, oled see tõesti sina!?   Cindy, oled see tõesti sina!? EmptyTeis 11 Juun 2013, 11:23

Belle kallistas tüdrukut kõvasti. "Ma olen sind kõik need aastad igatsenud," sosistas ta vaikselt ja mööda ta põski voolasid õnnepisarad.
Tagasi üles Go down
Cindy Bolyc
Algaja
Cindy Bolyc


Postituste arv : 102
Join date : 09/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Mel.
Rass/Element: Inimene/Vesi

Cindy, oled see tõesti sina!? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindy, oled see tõesti sina!?   Cindy, oled see tõesti sina!? EmptyTeis 11 Juun 2013, 11:45

Cindy naeratas ning kallistas tüdrukut vastu ning ta silmadest voolasid juba mõne sekundi pärast pisarad, mis olid märgiks, kui õnnelik ta oli.
Tagasi üles Go down
Isabelle Blue
Algaja
Isabelle Blue


Postituste arv : 210
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 16
Hüüdnimed: Belle
Rass/Element: Vesi

Cindy, oled see tõesti sina!? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindy, oled see tõesti sina!?   Cindy, oled see tõesti sina!? EmptyTeis 11 Juun 2013, 20:12

Varem oli Belle mõelnud, et kui ta saaks, kärataks ta Cindy'le otse näkku, kuidas talle haiget tegi, et Cindy tüdrukule kolimisest midagi ei rääkinud, aga nüüd ei tulnud see talle isegi mõttesse, kuna ta oli nii õnnelik, et ta Cindy't jälle näha sai. "Ma ei suuda uskuda, et see oled tõesti sina! Mida sa teed siin üldse? Oled sa terve see aeg siin linnas elanud, kuna mina kolisin ka alles siia, kuna ma... Ühesõnaga, see on pikk lugu, aga kõigepealt tahan ma teada, mida sina siin teed?"
Tagasi üles Go down
Cindy Bolyc
Algaja
Cindy Bolyc


Postituste arv : 102
Join date : 09/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Mel.
Rass/Element: Inimene/Vesi

Cindy, oled see tõesti sina!? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindy, oled see tõesti sina!?   Cindy, oled see tõesti sina!? EmptyTeis 11 Juun 2013, 20:18

"Ma käin siin koolis." sõnas Cindy pisaraid pühkides. Ta oli õnnelik, et tüdruk ei küsinud, miks Cindy oli ära kolinud. "Ja mis sa ise siin teed? Ja pealegi mul on aega nii, et sa võid mulle rääkida. Ma arvan, et meil on niigi nii mõnestki asjast rääkida, sest me ei saanud teatud asjaoludel rääkida.. jah päris mitu pikka aastad. Ma igatsesin sind." vuristas Cindy.
Tagasi üles Go down
Isabelle Blue
Algaja
Isabelle Blue


Postituste arv : 210
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 16
Hüüdnimed: Belle
Rass/Element: Vesi

Cindy, oled see tõesti sina!? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindy, oled see tõesti sina!?   Cindy, oled see tõesti sina!? EmptyTeis 11 Juun 2013, 20:21

"Ma kolisin siia, kuna ma avastasin, et ma suudan vett liigutada ja jäätada ning ma mõtlesin, et oleks lahe veelgi rohkem osata, nii et ma otsustasin tulla siia oma elementi arendama... Ühte sellisesse kooli nimega Elemental School. Sa ilmselt pole kuulnud sellisest koolist ja üldse tuleb see kõik sulle ilmselt üpriski ootamatult, aga nii see on. Ma ise olin ka täiega imestunud, kui ma oma võimed avastasin ja et selline kool on olemas."
Tagasi üles Go down
Cindy Bolyc
Algaja
Cindy Bolyc


Postituste arv : 102
Join date : 09/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Mel.
Rass/Element: Inimene/Vesi

Cindy, oled see tõesti sina!? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindy, oled see tõesti sina!?   Cindy, oled see tõesti sina!? EmptyTeis 11 Juun 2013, 20:23

Cindy suu jäi korraks lahti, kuid ta naeratas siis. "Tundub, et me käime samas koolis ja omame sama elementi." kilkas Cindy Bellele.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Cindy, oled see tõesti sina!? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindy, oled see tõesti sina!?   Cindy, oled see tõesti sina!? Empty

Tagasi üles Go down
 
Cindy, oled see tõesti sina!?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Sina ka siin
» Cindy Bolyc
» Cindy suhted.
» Cindy FB album.
» Cindy, Steveni ja Daniella teemad.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Elemental School :: Kooli ümbrus :: Park-
Hüppa: