Elemental School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Tere tulemast ! Liitu ja saa osa Elemental School'i põnevast elust. :)
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Otsi
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» •_• Chatchatchat ~ 1
Kaunis päevake - Page 2 Emptyby Hazel Dolores Souhler Kolm 10 Juul 2013, 15:41

» Pildiohvrid
Kaunis päevake - Page 2 Emptyby Grace Evans Reede 21 Juun 2013, 16:23

» Grace'i suhted
Kaunis päevake - Page 2 Emptyby Grace Evans Reede 21 Juun 2013, 16:04

» Elena FB album
Kaunis päevake - Page 2 Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:13

» Lillithi FB album
Kaunis päevake - Page 2 Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:12

» Rosalie fb
Kaunis päevake - Page 2 Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:11

» Elena Smith'i FB
Kaunis päevake - Page 2 Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:09

» Ellie FB album
Kaunis päevake - Page 2 Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:08

» Iris’e fesar
Kaunis päevake - Page 2 Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:06

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(12) oli siin foorumil Teis 11 Juun 2013, 09:18
Keywords
SLEEP
Top posters
Lizzie Night
Kaunis päevake - Page 2 MingiasionKaunis päevake - Page 2 MingiasionKaunis päevake - Page 2 Mingiasion 
Stacy Anne Clarkson
Kaunis päevake - Page 2 MingiasionKaunis päevake - Page 2 MingiasionKaunis päevake - Page 2 Mingiasion 
Rosalie Carter
Kaunis päevake - Page 2 MingiasionKaunis päevake - Page 2 MingiasionKaunis päevake - Page 2 Mingiasion 
Erik Parker
Kaunis päevake - Page 2 MingiasionKaunis päevake - Page 2 MingiasionKaunis päevake - Page 2 Mingiasion 
Victoria Evens
Kaunis päevake - Page 2 MingiasionKaunis päevake - Page 2 MingiasionKaunis päevake - Page 2 Mingiasion 
Ellie Marie Collins
Kaunis päevake - Page 2 MingiasionKaunis päevake - Page 2 MingiasionKaunis päevake - Page 2 Mingiasion 
Isabelle Blue
Kaunis päevake - Page 2 MingiasionKaunis päevake - Page 2 MingiasionKaunis päevake - Page 2 Mingiasion 
Jerry Palmer
Kaunis päevake - Page 2 MingiasionKaunis päevake - Page 2 MingiasionKaunis päevake - Page 2 Mingiasion 
Liam Clementon
Kaunis päevake - Page 2 MingiasionKaunis päevake - Page 2 MingiasionKaunis päevake - Page 2 Mingiasion 
Lillith Way
Kaunis päevake - Page 2 MingiasionKaunis päevake - Page 2 MingiasionKaunis päevake - Page 2 Mingiasion 
Latest topics
» •_• Chatchatchat ~ 1
Kaunis päevake - Page 2 Emptyby Hazel Dolores Souhler Kolm 10 Juul 2013, 15:41

» Pildiohvrid
Kaunis päevake - Page 2 Emptyby Grace Evans Reede 21 Juun 2013, 16:23

» Grace'i suhted
Kaunis päevake - Page 2 Emptyby Grace Evans Reede 21 Juun 2013, 16:04

» Elena FB album
Kaunis päevake - Page 2 Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:13

» Lillithi FB album
Kaunis päevake - Page 2 Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:12

» Rosalie fb
Kaunis päevake - Page 2 Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:11

» Elena Smith'i FB
Kaunis päevake - Page 2 Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:09

» Ellie FB album
Kaunis päevake - Page 2 Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:08

» Iris’e fesar
Kaunis päevake - Page 2 Emptyby Aiky Lion Reede 21 Juun 2013, 08:06

Mai 2024
EsmTeisKolmNeljReedeLaupPüh
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Affiliates
free forum


 

 Kaunis päevake

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Lizzie Night
Admin/Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 566
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Rass/Element: Inimene, Energia

Kaunis päevake - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaunis päevake   Kaunis päevake - Page 2 EmptyKolm 05 Juun 2013, 20:11

"Kindlasti tekib seda juurde," lausus Lizzie naeratades ning vaatas niisama enda ümber ringi.
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

Kaunis päevake - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaunis päevake   Kaunis päevake - Page 2 EmptyKolm 05 Juun 2013, 20:33

"Nagu ma aru saan meeldib sulle loodus?" küsis siis Stacy. Ta oli tähele pannud kuidas Lizzie säravate silmadega ümbrust jälgib.
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Admin/Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 566
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Rass/Element: Inimene, Energia

Kaunis päevake - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaunis päevake   Kaunis päevake - Page 2 EmptyKolm 05 Juun 2013, 20:53

"Kus juures jaa, väiksest peale juba," lausus Lizzie naeratades. Ta oli juba väikesest peale tihti metsas hulkunud või niisama kuskil looduslikus kohas. Kuigi jah enamasti tegi ta seda koos sõpradega tollel ajal.
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

Kaunis päevake - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaunis päevake   Kaunis päevake - Page 2 EmptyKolm 05 Juun 2013, 20:57

"Lahe," naeratas Stacy Lizzie'le. "Aga millega sa siis veel tegeled peale looduses käimise ja selle ilu nautimisega?" uuis neiu edasi. "Ja kui ma liiga tüütavaks oma küsimustega muutun, siis lihtsalt ütle, et ma lõpetaksin. Halb harjumus," lisas ta veidi hiljem igaks juhuks kerge nalja noodiga.
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Admin/Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 566
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Rass/Element: Inimene, Energia

Kaunis päevake - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaunis päevake   Kaunis päevake - Page 2 EmptyKolm 05 Juun 2013, 21:09

"No mingil määral spordiga ka, jooksmine peamiselt, ega väga midagi muuga ma ei tegelegi," lausus Lizzie naeratades. "Küsi, küsi, ma olen harjunud juba sellega, et inimesed pärivad küsimusi," lausus Liz muigega sellepeale. "Sinu hobid?" küsis siis neiu.
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

Kaunis päevake - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaunis päevake   Kaunis päevake - Page 2 EmptyKolm 05 Juun 2013, 21:18

"Noo sport on tähtis. Üritan jooksupisikut omale sisse harjutada, nii et võiks mõnikord äkki koos jooksma minna," pakkus Stace kõigepealt välja. "Aga muidu meelisalaks on surfamine ja ujumine. Ja siis vahest tinistan kitarri natuke ning laulan. Ja tantsimisega tegelen siis kui aega üle jääb." Kui nüüd mõtlema hakata, siis tegeleb Stacy päris paljude asjadega ja energiat jääb veel ülegi.
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Admin/Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 566
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Rass/Element: Inimene, Energia

Kaunis päevake - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaunis päevake   Kaunis päevake - Page 2 EmptyKolm 05 Juun 2013, 21:29

"Võib küll kunagi koos jooksma siis minna," lausus Lizzie naeratades. "Mul ei ole seda muusikalist annet, no laulda ma veel oskan mingil määral aga muusika intsrumente mängida ei oska. No mingil määral meeldib mulle ka tantsida," lausus Liz siis naeratades. Ega temalgi jäi seda energiat pidevalt üle.
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

Kaunis päevake - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaunis päevake   Kaunis päevake - Page 2 EmptyKolm 05 Juun 2013, 21:34

"Tegelikult selle kitarri mängimisega on see lugu, et ma pole seda kunagi õppinud. Ise vaikselt tinistasin oma toas ja siis sain pidevalt sõimata, et seda tegin ja vaikust rikkusin," naeris Stacy kui ta meenutas kuidas ta meeletult üritas mingeid kauneid meloodiaid sellest instrumendist välja pigistada.
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Admin/Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 566
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Rass/Element: Inimene, Energia

Kaunis päevake - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaunis päevake   Kaunis päevake - Page 2 EmptyKolm 05 Juun 2013, 21:49

"Oh okay. Ma tahtsin kunagi klaverit mängima õppida aga ma ei mäleta, miks ma ei läinud enam. Nüüd olen selle idee maha matnud," lausus siis Lizzie naerdes.
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

Kaunis päevake - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaunis päevake   Kaunis päevake - Page 2 EmptyKolm 05 Juun 2013, 21:52

"Miks maha matnud? Õppida pole ju kunagi hilja," vaatas Stacy suurte üllatunud silmadega Lizzie poole. Tema ise õpiks hea meelega vel mõnd instrumenti mängima.
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Admin/Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 566
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Rass/Element: Inimene, Energia

Kaunis päevake - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaunis päevake   Kaunis päevake - Page 2 EmptyKolm 05 Juun 2013, 21:57

"No mingil määral on siiski see mõte peas olemas aga teostada, eriti ei viitsi. Samas pole leidnud sobivat kooli ega midagi sellist kus õppida. Koju vanemad klaverit ega muud intsrumenti ka ei luba osta," lausus Liz siis sellepealening ohkas. Ta tegelt heameelega õpiks kui oleks võimalus.
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

Kaunis päevake - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaunis päevake   Kaunis päevake - Page 2 EmptyKolm 05 Juun 2013, 22:01

"oh jah muidugi, ma selle peale ei mõelnudki," ohkas ka Stacy. Tal ei tulnud hetkel enam ühtegi küsimust pähe mida küsida või mille kohta uurida.
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Admin/Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 566
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Rass/Element: Inimene, Energia

Kaunis päevake - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaunis päevake   Kaunis päevake - Page 2 EmptyKolm 05 Juun 2013, 22:07

"Nojah, võib arvata," lausus Lizzie siis vaikselt. Liz mõtles mida võiks küsida nüüd aga tal ei tulnud eriti midagi pähe. "Hmm... Kas sa tahaksid muidu sinna jooksma minna hommikul, lõunal või siis õhtul?" küsis Liz siis nüüd lõpuks midagi, see oli siiski oluline info talle.
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

Kaunis päevake - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaunis päevake   Kaunis päevake - Page 2 EmptyKolm 05 Juun 2013, 22:13

"Hommikune jooks kõlab päris hästi," vastas Stacy. "Siis ei tohiks veel väga palav olla ja hommikud on mõnusad," lisas ta ning vaatas oma jalutuskaaslasele otsa "Kui sulle muidugi sobib. Või oled sa pigem õhtu inimene?"
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Admin/Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 566
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Rass/Element: Inimene, Energia

Kaunis päevake - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaunis päevake   Kaunis päevake - Page 2 EmptyKolm 05 Juun 2013, 22:28

"Ei hommik sobib hästi," lausus Lizzie naeratades. Talle meeldiski rohkem hommikul jooksmas käia kui õhtul. Õhtu poole sai niisama sõpradega väljas oldud või muud sellist. "Mis kell sa tavaliselt ärkad?" küsis ta siis järgmise küsimuse.
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

Kaunis päevake - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaunis päevake   Kaunis päevake - Page 2 EmptyKolm 05 Juun 2013, 22:33

"See täitsa oleneb. Aga ma arvan, et kuskil 8 vast sobib?" pakkus Stacy kellaaja välja. Hommikuste surfamise harjutamiste pärast ei ole varajane ärkamine tüdrukule probleemiks, kuigi ta muidugi eelistaks pigem poole lõunani magada. Aga hommikune jooks kõlas lihtsalt nii kosutavalt ja värskendavalt, et Stacy tahtis selle kohe kindlasti ära proovida.
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Admin/Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 566
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Rass/Element: Inimene, Energia

Kaunis päevake - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaunis päevake   Kaunis päevake - Page 2 EmptyKolm 05 Juun 2013, 22:36

Lizzie mõtles natukene aega seal. "8, sobib küll," lausus Lizzie siis lõpuks. Tema oli alati varajane olnud, mis sest, et läks suht hilja magama alati. Kuskil seal 2-3 ajal öösel. Ikka saab 7-8 ajal juba vabalt üles.
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

Kaunis päevake - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaunis päevake   Kaunis päevake - Page 2 EmptyKolm 05 Juun 2013, 22:37

"Aga siis on kokku lepitud!" Naeratas Stacy. Vähemalt ei pea üksi jooksma. Kui on kellega joosta, siis on tahe ka suurem.
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Admin/Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 566
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Rass/Element: Inimene, Energia

Kaunis päevake - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaunis päevake   Kaunis päevake - Page 2 EmptyNelj 06 Juun 2013, 12:06

"Jahm on küll," lausus Lizzie naeratades. Ta oligi iga hommiks üksi jooksmas käinud viimasel ajal. Seltsiline kuluks ära küll jah. "Oot, aga kus kokku saama hommikul, selle meie kortermaja ees sobib?" küsis siis Liz järgmise küsimuse.
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

Kaunis päevake - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaunis päevake   Kaunis päevake - Page 2 EmptyReede 07 Juun 2013, 20:05

"Jah, ma arvan, et see sobib hästi. Siis mõlemal hea tulla," vastas Stacy. Mõlemad elavad nagunii samas kortermajas ju, milleks siis kusagil kaugemal kokku saada. "Ma pole enam nii kaua korralikult trenni teinud. Laiskus piinab," lausus tpdruk ning turtsatas kergelt naerma. See oli tõsi. Neiu oli lasiaks jääma hakanud.
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Admin/Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 566
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Rass/Element: Inimene, Energia

Kaunis päevake - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaunis päevake   Kaunis päevake - Page 2 EmptyReede 07 Juun 2013, 20:09

"Davai siis," lausus Lizzie naeratades. "Laiskus on jube haigus," pidid Lis tõdema ning muigas siis sellepeale.
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

Kaunis päevake - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaunis päevake   Kaunis päevake - Page 2 EmptyReede 07 Juun 2013, 20:12

"On tõesti. Eriti jama lugu on siis kui süüa armastad ja siis veel laisk oled." naeris Stacy. Õnneks tal kaaluga probleeme siia maani olnud ei ole, kuid vormi peaks ikkagi hoidma, seda just tervise pärast.
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Admin/Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 566
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Rass/Element: Inimene, Energia

Kaunis päevake - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaunis päevake   Kaunis päevake - Page 2 EmptyReede 07 Juun 2013, 20:19

"Ojaa, siis tuleb kindlasti trenni teha. Ma olen hullem magusa söödik tegelt," naeris ka Liz nüüd. Ega tal ka pole õnneks kaaluga probleeme olnud ja seda ilmselt tänu trennile mida ta teeb ikka aegaajalt.
Tagasi üles Go down
Stacy Anne Clarkson
Edasijõudnu
Stacy Anne Clarkson


Postituste arv : 385
Join date : 04/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Stacy, Stace, Ann
Rass/Element: Inimene/ Vesi

Kaunis päevake - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaunis päevake   Kaunis päevake - Page 2 EmptyReede 07 Juun 2013, 20:24

"Šokolaad on mu nõrkuseks, aga õnneks surfamise kõrvalt võin endale ühtteist ka lubada. Kuigi kui aus olla, siis ega see kaal pole ju üldse oluline, peaasi, et ise ennast hästi tunned," Nii ju ongi, kaalu palju tahad, kui ennast oma kehas hästi tunned, siis pole ka probleemi.
Tagasi üles Go down
Lizzie Night
Admin/Professionaal
Lizzie Night


Postituste arv : 566
Join date : 03/06/2013

Tegelase leht
Vanus: 18
Hüüdnimed: Liz, Lizzu, Lizi, Em, Lei, Emi, Emma.
Rass/Element: Inimene, Energia

Kaunis päevake - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaunis päevake   Kaunis päevake - Page 2 EmptyReede 07 Juun 2013, 20:29

"Šokolaad on ka minu nõrkuseks, aga õnneks selle jooksmise kõrvalt saan ma seda endale lubada. Ma arvan tegelt sama," lausus Lizzie sellepeale.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kaunis päevake - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaunis päevake   Kaunis päevake - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Kaunis päevake
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Elemental School :: Muu :: Arhiiv-
Hüppa: